Tuz etiketi ile yayınlanan YouTube Videoları

 • Ümit Erdim Ümit Erdim

  Merhaba arkadaşlar. Dacia Jogger için geçtiğimiz haftalarda Iğdır'daydık.
  Muhteşem bir organizasyonla muhteşem bir mekanda tanıtılan Jogger etkinliğinde ben de yapay zeka olarak görev aldım. Sizlere hem bu organizasyonu biraz anlatmak hem de Can Günay'ın değerli bilgilerinden faydalanarak Iğdır'daki Tuz Terapi Merkezi'ni görmeniz için bu videoyu çektik.
  Can abinin kanalına abone olmayı unutmayın, ...
 • Bebar Bilim Bebar Bilim

  Deniz ve okyanuslar neden tuzlu? Göller neden tuzlu değil?
 • Murat Abi GF Murat Abi GF

  Ay sonuna kadar MuratAbiGF20 kodu ile 50 TL üzeri siparişlerde geçerli 20 TL indirimli sipariş verebilirsiniz. Sınırlı sayıda, elinizi çabuk tutun :D Linkimiz : https://www.ty.gl/muratabigf_tymeal_a1_2104
  Bu videoda çılgınlar gibi tost yapıyoruz, koca bir orduyu doyuruyoruz :D Bir yandan kilo vermeye çalışırken bir yandan arada kendimi böyle şımartıyorum :D Bir sonraki videoda 100 tane simit diyor...
 • Coşkun Aral Anlatıyor Coşkun Aral Anlatıyor

  Sadece mutfağın değil tıbbın ve sanayinin de gizli kahramanı, vaktiyle savaşlara neden olan bir mineral: Tuz. Türkiye, tuz kaynaklarıyla dünyanın en zenginlerinden. Ne var ki Tuz Gölü başta olmak üzere bu rezervler bugün kuraklık ve kirlilikle karşı karşıya. Coşkun Aral, tanıtımı ve kurtarılması için çalışmalar yaptığı Tuz Gölü'nü ve tuzun bilinmeyenlerini anlatıyor.
  **
  ABONE OLUN: youtube.com/Cos...

Dün Türkiye YouTube'da En Çok İzlenen Videolar

Bu platformdaki tüm istatistikler ve sıralamalar YouTube API üzerinden alınan bilgiler kapsamında oluşturulmaktadır.

Dün en çok izlenenler listesi günlük olarak 01:00 da yenilenmektedir. Güncel listeyi takipte kalmak için bizi Twitter üzerinden takip edebilirsiniz yada aşağıdaki bölümden günlük E-Mail bültenimize kayıt olabilirsiniz.

En çok izlenen videolar sıralaması şimdilik yalnızca Türkiye özelinde yapılmaktadır.