Tire etiketi ile yayınlanan YouTube Videoları

 • Ruhi Çenet Medya Ruhi Çenet Medya

  Afrikalılar Osmanlı döneminde, yani günümüzden 300, 400 yıl önce Ege topraklarına getirilmişti, şimdi onların torunları tarihin emanetleri oldular.
  Ruhi Çenet Medya'ya Ücretsiz Abone Olun ► https://goo.gl/MKi8tn
  'Yeniden Keşif' Belgesel Dizisinin Tüm Bölümleri ► https://www.youtube.com/watch?v=mgy5P4zld-I&list=PL40Eh9f0PRRXz9ipcfNRD0M4of3tjvPta

  'Saha İncelemesi' Belgesel Dizisi ► https://www.yout...
 • +90 +90

  İrfan Alkur, 1956 yılında kahvelerinde kabak kemanelerin, bağlamaların asılı olduğu, çalmasını bilenlerin akşamları müzik ziyafeti verdiği İzmir'in Tire ilçesine bağlı küçük bir dağ köyü olan Başköy'de doğdu.

  Parası olmadığı için daha 12 yaşında ilk kabak kemanesini kendisi yaptı. Su kabağı ve sap için kullanılan ağaç zaten köyün her tarafında vardı. Bağlantı takozunu su kovalarından, telleri te...
 • Coşkun Aral Anlatıyor Coşkun Aral Anlatıyor

  Ali Çavuş esir düştüğü Mısır kampında bandoculuğu öğrenir. İzmir'den kaçtıkları gün işgalcilerin bıraktığı enstrümanlarla kendi bandosunu kurar ve Kurtuluş'un ilk notalarını çalar. Coşkun Aral, sanatçı Ahmet Güneştekin'le dekovil üzerinde Bayındır'a taşıdıkları Tire Bandosu'nu, Yılmaz Göçmen'in Yüz Yıllık Notalar kitabından hareketle anlatıyor.

  VIDEOYU BEĞENMEYİ, ABONE OLMAYI, BİLDİRİMLERİ AÇMAYI...

Dün Türkiye YouTube'da En Çok İzlenen Videolar

Bu platformdaki tüm istatistikler ve sıralamalar YouTube API üzerinden alınan bilgiler kapsamında oluşturulmaktadır.

Dün en çok izlenenler listesi günlük olarak 01:00 da yenilenmektedir. Güncel listeyi takipte kalmak için bizi Twitter üzerinden takip edebilirsiniz yada aşağıdaki bölümden günlük E-Mail bültenimize kayıt olabilirsiniz.

En çok izlenen videolar sıralaması şimdilik yalnızca Türkiye özelinde yapılmaktadır.