Sokak sanatı etiketi ile yayınlanan YouTube Videoları

 • KALT KALT

  Kamusal alan koskoca bir yalan. Dünya geniş bir oturma odası, banklar çekyatımız, herkes misafir ve değinilecek birçok mesele var.
  Merkez: http://bit.ly/1SZv7Xo
  Facebook: http://bit.ly/23oYmLm
  Twitter: http://bit.ly/20vl3IQ
  Instagram: http://bit.ly/29u28wg
 • Shockvoice Shockvoice

  Gettolardan şehirlere, oradan da tüm dünyaya yayılan küresel bir fenomen. Nasıl başladı ve nasıl gelişti? Günümüzde ne anlama geliyor? Bu videomda bu konular üzerine değindim. İyi seyirler.

  Udemy Eğitim Setim İndirim Kodu: 24,99₺ ► https://goo.gl/2NLysH

  --

  Attribution:

  Meriç / Intermedia International e-Journal, Spring -June – 2017 4(6)
  Villy Fink Isaksen / CC BY (https://creativecommons.org/l...
 • Coşkun Aral Anlatıyor Coşkun Aral Anlatıyor

  Karaköy Perşembe Pazarı'nın duvarlarında, kapalı kepenklerinde rengârenk grafitiler, birbirinden farklı mesajlar veriyor. Coşkun Aral OPPO ile #HayatımBenimKoleksiyonum'un yeni bölümünde Karma Portre ve Çift Görüntülü Video özellikleriyle perşembe pazarından Haliç'e Karaköy'ü keşfe çıkıyor.


  OPPO ile Hayatım Benim Koleksiyonum'un Diğer Bölümleri Burada: bit.ly/oppobenimkoleksiyonum
  VIDEOYU BEĞEN...
 • Barış Özcan Barış Özcan

  SONSUZLUK ZİNCİRİ ► http://bit.ly/2PlFlFi
  ~
  Geçen hafta Londra’da yapılan bir sanat müzayedesinde bir tablo satıldı. Tablonun adı “Balonlu Kız.” Satış fiyatı yaklaşık 8 milyon TL. Bu şimdiye kadar satılan en pahalı tablo filan değil bu arada. Geçen yıl Abu Dhabi Kültür ve Turizm Departmanı şu tabloyu bunun 400 katına -yaklaşık yarım milyar dolara- satın almıştı. Ama bu satış, balonlu kız kadar k...
 • +90 +90

  Grafiti nedir? Grafiti nasıl yapılır? Şehrin duvarlarına izler bırakmak bir grafiti sanatçısı için ne anlama gelir? "Tag" atmak, "bombing" nasıl olur? Bir "grafiti crew" kimlerden oluşur? Duvarları her boyayan grafiti sanatçısı mıdır? Duvarda gördüğümüz her yazı grafiti midir?

  Türkiye grafitiyle 1980'li yıllarda hip hop kültürünün bir parçası olarak tanıştı. 2000'li yıllarda ise grafitilerin yanı...

Dün Türkiye YouTube'da En Çok İzlenen Videolar

Bu platformdaki tüm istatistikler ve sıralamalar YouTube API üzerinden alınan bilgiler kapsamında oluşturulmaktadır.

Dün en çok izlenenler listesi günlük olarak 01:00 da yenilenmektedir. Güncel listeyi takipte kalmak için bizi Twitter üzerinden takip edebilirsiniz yada aşağıdaki bölümden günlük E-Mail bültenimize kayıt olabilirsiniz.

En çok izlenen videolar sıralaması şimdilik yalnızca Türkiye özelinde yapılmaktadır.