Si̇i̇rt etiketi ile yayınlanan YouTube Videoları

 • +90 +90

  Şanlıurfa, Diyarbakır, Şırnak, Siirt, Van... Bunlar aşiretlerin Türkiye'de en yoğun olduğu şehirlerden bazıları. Aşiretler ve bir yaşam biçimi olarak aşiret olmak Türk dizileri başta olmak üzere popüler kültür ürünlerinde ele alınıyor, merak ediliyor. Peki nedir aşiret olmak? Cevabı bulmak için aşiret mensubu kişiler ve konunun uzmanlarıyla konuştuk.

  Ortadoğu coğrafyasında önemli bir kavram olan ...
 • Coşkun Aral Anlatıyor Coşkun Aral Anlatıyor

  Göbeklitepe'den öncesine uzanan Gusir Höyük, Anabasis'in yazıldığı Botan, Geleceğe uzanan fikir ve buluşlarıyla Fakirullah, İbrahim Hakkı, Veysel Karani,... Zengin bir mutfak ve giyim kültürü...

  Coşkun Aral, doğup büyüdüğü toprakları,
  binlerce yıllık geçmişi ve bugünüyle Siirt'i anlatıyor.

  Haberci.com

  ABONE OLUN: https://youtube.com/CoskunAralAnlatiyor
  TAKİP EDİN:
  instagram.com/CoskunAral
  twit...
 • Coşkun Aral Anlatıyor Coşkun Aral Anlatıyor

  Mumbar'dan Büryan'a, şifalı otlardan yemişlere; Coşkun Aral, lezzet avcısı kimliğiyle bu toprakların gizli tatlarının peşine düşüyor.

  NY Times'a göre dünyanın en gözde 12 caddesinden biri olan İtfaiye Caddesi'ndeki Zeyrek Kadınlar Pazarı'nın ve kadim lezzetlerin hikâyesini, insanlığın ve kendi belleğinin çok özel notlarıyla anlatıyor.

  **

  ABONE OLMAK İÇİN: http://bit.ly/2EVJley

  TAKİP ETMEYİ UN...
 • Coşkun Aral Anlatıyor Coşkun Aral Anlatıyor

  Çocuklukta başlayan bir tutku, yarım asırlık bir meslek hayatı...
  Ölümler, savaşlar, tanıklıklar...
  Coşkun Aral, Korona günlerinde fotoğraf arşivinin tozlu raflarını açıyor ve kendisinin bile unuttuğu fotoğrafları hikâyeleriyle anlatıyor. İleride kitaplaştırılacak fotoğraflar ilk kez izleyici karşısına çıkıyor.

  ABONE OLMAK İÇİN: youtube.com/CoskunAralAnlatiyor
  instagram.com/coskunaral
  twitter.com...
 • Coşkun Aral Anlatıyor Coşkun Aral Anlatıyor

  Kemiklerden boncuklar, volkanik camdan objeler, 5 bin yıllık oyun tahtası, farklı çağlardan müthiş buluntular. Ve Göbeklitepe'dekilerden bile eski bir anıt taşı. Coşkun Aral bu hafta bizi birbirinden heyecan verici parçaların sergilendiği Batman Müzepark'ta gezintiye çıkarıyor.
  #batman #batmanmüzepark #göbeklitepe

  VIDEOYU BEĞENMEYİ, ABONE OLMAYI, BİLDİRİMLERİ AÇMAYI LÜTFEN UNUTMAYIN.

  COŞKUN ARAL...
 • Coşkun Aral Anlatıyor Coşkun Aral Anlatıyor

  Sahlep Yüksekova'dan toplanıyor, Gaziantep'ten gelen fıstıklar ekleniyor, koyun sütü ile buluşturuluyor. Coşkun Aral, müthiş bir ustalık ve matematik ürünü olan, dünyanın en güzel dondurmasını Yine Abdullah ve yeni kuşakların sadece Siirt'te bulunan dükkanında anlatıyor.
  #dondurma #siirt #sahlep

  VIDEOYU BEĞENMEYİ, ABONE OLMAYI, BİLDİRİMLERİ AÇMAYI LÜTFEN UNUTMAYIN.

  COŞKUN ARAL'I TAKİP EDİN:
  inst...
 • Coşkun Aral Anlatıyor Coşkun Aral Anlatıyor

  Dünyanın farklı noktalarında farklı temalarla yapılan Foto Safari, bu kez Coşkun Aral'ın doğduğu şehirde, "Mezopotamya'nın Gizemli Kenti" Siirt'teydi.Amatör ve profesyonel 43 fotoğrafçı, üç gün boyunca şehri fotoğrafladılar. Coşkun Aral, I. Ulusal Foto Safari Yarışması'nı anlatıyor.
  #siirt #fotosafari #photography

  VIDEOYU BEĞENMEYİ, ABONE OLMAYI, BİLDİRİMLERİ AÇMAYI LÜTFEN UNUTMAYIN.

  COŞKUN AR...
 • +90 +90

  Türkiye'de okumak serimizin ilk bölümünde Siirt'teyiz. Konuğumuz Siirt Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği öğrencisi Abdurrahman Sefer.

  Suriye doğumlu olan Abdurrahman, 2011 yılında ailesi ile birlikte Suudi Arabistan'a taşınmış. Orada lise eğitimine devam etmesine rağmen aile vizesiyle kaldığı için Suudi Arabistan'ın üniversite sınavlarına girememiş. Bu sebeple Türkiye'de bir üniversite kazana...

Dün Türkiye YouTube'da En Çok İzlenen Videolar

Bu platformdaki tüm istatistikler ve sıralamalar YouTube API üzerinden alınan bilgiler kapsamında oluşturulmaktadır.

Dün en çok izlenenler listesi günlük olarak 01:00 da yenilenmektedir. Güncel listeyi takipte kalmak için bizi Twitter üzerinden takip edebilirsiniz yada aşağıdaki bölümden günlük E-Mail bültenimize kayıt olabilirsiniz.

En çok izlenen videolar sıralaması şimdilik yalnızca Türkiye özelinde yapılmaktadır.