Rally etiketi ile yayınlanan YouTube Videoları

 • Emre Durmuş Emre Durmuş

  Merhaba arkadaşlar ben Emre, Kenya'da tanıştığımız aile ile inanılmaz ilginç günler geçirdik beraber safari yaptık, bende bu zamanda elimden geldiği kadar video çekip sizinle paylaşmaya çalıştım. Umarım videoyu beğenirsiniz ve izlerken zevk alırsınız. Şimdilik görüşmek üzere Sevgiler.

  Gezerken Nasıl PARA Kazanıyorum? - Emre Durmuş Kimdir?
  http://yolgunlukleri.net/emre-durmus-2/


  120TL HEDİYELİ A...
 • Emre Durmuş Emre Durmuş

  Merhaba arkadaşlar, Kenya'da Naivasa gölünün kenarında fantastik bir hayat süren Andrew'ın GÖL evinden günaydın. Bugün çok ilginç bir yerde uyandım ve buradaki duygularımı hislelerimi sizinle paylaşmak istedim. Kenya'da yaşayan yaklaşık 5000 beyaz Kenya'lının hikayesini ve onun evi hakkında bilgiler veriyorum. Ayrıca Kenya'da çok popüler olan Mpasa sisteminden bahsediyorum. Ayrıca Andrew'in işi ol...
 • Coşkun Aral Anlatıyor Coşkun Aral Anlatıyor

  1978'den beri en popüler yılbaşı aktivitelerinden Paris Dakar'a 1991'de davet edilen Coşkun Aral ve Savaş Ay, çölde film tadında maceralar yaşıyorlar. Her an şekil değiştirebilen kum tepeleri arasındaki hız, adrenalin ve heyecan dolu olayları Coşkun Aral 30 yıl sonra anlatıyor.

  VIDEOYU BEĞENMEYİ, ABONE OLMAYI, BİLDİRİMLERİ AÇMAYI LÜTFEN UNUTMAYIN.

  COŞKUN ARAL'I TAKİP EDİN:
  instagram.com/coskunar...

Dün Türkiye YouTube'da En Çok İzlenen Videolar

Bu platformdaki tüm istatistikler ve sıralamalar YouTube API üzerinden alınan bilgiler kapsamında oluşturulmaktadır.

Dün en çok izlenenler listesi günlük olarak 01:00 da yenilenmektedir. Güncel listeyi takipte kalmak için bizi Twitter üzerinden takip edebilirsiniz yada aşağıdaki bölümden günlük E-Mail bültenimize kayıt olabilirsiniz.

En çok izlenen videolar sıralaması şimdilik yalnızca Türkiye özelinde yapılmaktadır.