Motor sporları etiketi ile yayınlanan YouTube Videoları

 • Cep Hikayeleri Cep Hikayeleri

  Burcu Erenkul, babası sayesinde çocuk yaşta motor sporlarıyla tanıştı. Önce kartingle başladı, şimdi ise bir ralli şampiyonu.


  Her hafta yeni bir hikaye için bu linkten kanala abone olabilirsin.
  https://goo.gl/rZI7NO
  Daha fazla içerik için;
  https://www.youtube.com/channel/UCaMkVc_bfovLxz40vrmEtWQ/join
  http://patreon.com/cephikayeleri  Cep Hikayeleri, çevremizde farkına varmadan geçip gittiğimiz...
 • +90 +90

  Hayatınızda hiç motosiklete binmenin hayalini kurmamış ya da yarışlara ilgi duymamışsanız, Süleyman Memnun ismi size yabancı gelebilir. Ancak motosiklet tutkusunu bir kez tadanlar için o bilinen bir isim. Türkiye ve Balkanlar'da yarışlara katılmış, şampiyonluklar almış Süleyman, birçoklarına göre bir efsane. Süleyman bugün 64 yaşında. Hayatının 50 yılını motosiklet üzerinde geçirmiş.

  Süleyman'ın...
 • +90 +90

  Doğu Karadeniz'de yöre halkının geçmiş yıllardan beri çocukluklarında eğlence amaçlı yaptığı tahta arabalar, yörede hâlâ vazgeçilmez bir eğlence. Son yıllarda Rize'nin Ardeşen İlçesi Tunca Beldesi'nde yarışlarının da organize edilmesiyle beraber daha da popülerleşmeye başlamış.

  Tunca doğumlu, 22 yaşındaki Leyla Çukur, Sakarya Üniversitesi öğrencisi ve tahta araba yarışlarına bayılıyor. Çocukluğu ...
 • Coşkun Aral Anlatıyor Coşkun Aral Anlatıyor

  1978'den beri en popüler yılbaşı aktivitelerinden Paris Dakar'a 1991'de davet edilen Coşkun Aral ve Savaş Ay, çölde film tadında maceralar yaşıyorlar. Her an şekil değiştirebilen kum tepeleri arasındaki hız, adrenalin ve heyecan dolu olayları Coşkun Aral 30 yıl sonra anlatıyor.

  VIDEOYU BEĞENMEYİ, ABONE OLMAYI, BİLDİRİMLERİ AÇMAYI LÜTFEN UNUTMAYIN.

  COŞKUN ARAL'I TAKİP EDİN:
  instagram.com/coskunar...

Dün Türkiye YouTube'da En Çok İzlenen Videolar

Bu platformdaki tüm istatistikler ve sıralamalar YouTube API üzerinden alınan bilgiler kapsamında oluşturulmaktadır.

Dün en çok izlenenler listesi günlük olarak 01:00 da yenilenmektedir. Güncel listeyi takipte kalmak için bizi Twitter üzerinden takip edebilirsiniz yada aşağıdaki bölümden günlük E-Mail bültenimize kayıt olabilirsiniz.

En çok izlenen videolar sıralaması şimdilik yalnızca Türkiye özelinde yapılmaktadır.