Hatay yemekleri etiketi ile yayınlanan YouTube Videoları

 • +90 +90

  600'den fazla yemek çeşidiyle Hatay, "UNESCO Gastronomi Kenti" ünvanına sahip. Hatay'ın mutfağını bu kadar zengin kılan ne?
 • ChefStory ChefStory

  #ChefStory #HakEvrenselHataySofrası #Yemeksepeti
  İstanbullu 51 yaşındaki Zafer Toruç, 9 yaşında para kazanmayı deneyimlemeye başladı. Yemek sektörüne ilk adımını bulaşık yıkayarak atan Toruç, yaklaşık 1 yıl sonra mutfak tarafına terfi etti. Etle ilgili her şeyi araştırıp, öğrenmeye çalışan Toruç'un 1999'da Aksaray'da Hatay Sofrası ile yolu kesişti. Hatay yemeklerini misafirlerin damak tadına uygun...
 • 196Sekiz 196Sekiz

  Yeme De Yanında Yat serisinde bu hafta konuk şefimiz Dr. Esat Özata. Şefimiz Hatay'ın yöresel yemeklerinden olan öcce ve kağıt kebabı tarifini güle oynaya bizlerle paylaşırken yemeğin her aşamasında, soğan doğrarken hatta kaşığa yağ sürerken bile püf noktaları anlatmayı ihmal etmiyor. Şimdiden afiyet olsun!

  Abone Ol! - https://bit.ly/2HbpWoA

  Armağan Çağlayan'ın kıyafeti için: http://www.onlukat...
 • +90 +90

  +90 lezzet durakları serisine devam: 600'den fazla yemek çeşidine sahip Hatay'dayız. Hatay Gastronomi Evi Yöneticisi İpek Aslan'ın "gökkuşağı" benzetmesi boşuna değil. Bu çeşitlilik kente "UNESCO Gastronomi Kenti" unvanı kazandırdı.

  Yemek tarihi araştırmacısı Osman Zafer Yavuz, Hititler'den Bizans'a, oradan Osmanlı ve bugünün Türkiye'sine uzanan bir tarihsel perspektifle bölge yemeklerinin hikaye...
 • Coşkun Aral Anlatıyor Coşkun Aral Anlatıyor

  Tepsi Kebabı, Kilis veya Zırh Kebabı. Filistin'e dek uzanan yemek kültürünün başlangıç noktası Hatay. Birbirinden güzel baharatlar, yeşillikler ve mezeler. Kadim ve köklü medeniyetlerden kalma bir gelenek. Coşkun Aral anlatıyor.

  MÜZİK: Sina Koloğlu
  GÖRÜNTÜLER: Tamer Günal

  ABONE OLUN: youtube.com/CoskunAralAnlatiyor
  TAKİP EDİN:
  instagram.com/coskunaral
  twitter.com/coskunaralresmi
  facebook.com/...

Dün Türkiye YouTube'da En Çok İzlenen Videolar

Bu platformdaki tüm istatistikler ve sıralamalar YouTube API üzerinden alınan bilgiler kapsamında oluşturulmaktadır.

Dün en çok izlenenler listesi günlük olarak 01:00 da yenilenmektedir. Güncel listeyi takipte kalmak için bizi Twitter üzerinden takip edebilirsiniz yada aşağıdaki bölümden günlük E-Mail bültenimize kayıt olabilirsiniz.

En çok izlenen videolar sıralaması şimdilik yalnızca Türkiye özelinde yapılmaktadır.