Gündem etiketi ile yayınlanan YouTube Videoları

 • +90 +90

  6 Şubat'taki Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardından büyük bir barınma sorunu ortaya çıktı. AFAD'ın açıkladığı son verilere göre, yaklaşık 1 milyon 440 bin kişi çadırlarda, yaklaşık 34.000 kişi de konteynerlerde yaşıyor.

  Bölgeden kendi imkanları ile ayrılıp gittiği illerde valilik ve kaymakamlıklara başvurarak kayıt yaptıranların sayısı ise 2 milyona yakın. AFAD, bölgeden ayrılan yaklaşık 33...
 • +90 +90

  Gönüllü olarak deprem bölgesine giden tıp öğrencisi Ahmet Furkan Temiz, istediği Türkiye'yi +90'a anlattı.

  #istediğimtürkiye #deprem #zkuşağı
 • +90 +90

  Şanghay'daki bu pazarda ebeveynler çocuklarının özgeçmişlerini sergileyerek bir eş bulmalarını sağlamaya çalışıyor. Çinli gençler arasında evlenme ve çocuk yapma oranı neden azalıyor? Videomuzda.

  #çin #azalandoğumoranı #çinnüfusu
 • +90 +90

  Afet durumlarında kadınların yüzleştikleri zorlukları deprem bölgesindeki kadınlara sorduk.
 • +90 +90

  Paketli yani hazır gıdalara yakından baktığımız bu haftaki videomuzda Türkiye Gıda Mühendisleri Odası İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı Cemil Gülsu, Türkiye'deki hazır ve paketli gıdaların tarihsel süreçte ekonominin de etkisiyle nasıl değişikliğe uğradığını anlatıyor.

  Cemil Gülsu, paketli gıdaların içeriğinin yaşadığı değişikliği anlatırken, günümüzdeki ürünlerde dikkat edilmesi gereken içerik bil...
 • +90 +90

  TMMOB Şehir Plancıları Odası İstanbul Şube Başkanı Pelin Pınar Giritlioğlu, depreme hazır şehir planlamasının nasıl olması gerektiğini anlatıyor.

  #deprem #depremönlemleri #şehirplanlama
 • +90 +90

  Üniversite öğrencileri nasıl bir Türkiye istiyor? +90 sokağa çıkıp öğrencilere sordu.

  #üniversiteöğrencileri #zkuşağı #istediğimtürkiye
 • +90 +90

  Uzmanlar, kimyasal kirliliğin insan hayatını ve doğayı giderek daha çok tehdit eder hâle geldiği konusunda uyarıyor. Kimyasal kirlenmeden en çok etkilenen mekanlardan biri ise, çok sayıda kimyasal madde içeren atığın döküldüğü okyanuslar.

  Doğal hayatın, balıkların yanı sıra bu kirlilikten en çok etkilenenler arasında, "zehirli sularda" uzun süreler geçiren sörfçüler ve yüzücüler de var.

  Yeni vid...
 • +90 +90

  Türkiye'deki tıp öğrencileri sağlık alanında, şiddetin olmadığı, çalışma koşullarının güvenli ve haklarının yenilmediği bir Türkiye istiyorlar.
 • +90 +90

  Üniversite eğitiminin ardından Kuzey Ege'deki doğduğu yer olan Kulfal köyüne dönen ve atamasını bekleyen Ayşenur, hislerini paylaşıyor.
 • BaBaLa TV BaBaLa TV

  #Mentor 1. Bölüm | Depremin Çocuklar ve Ebeveynler Üzerindeki Travmatik Etkileri

  Çocuklar Her Şeyi Anlar ve Hissederler...
  #Mentor; Psikolog Tuana Nur YAZICILAR'ın konuk olduğu ve "Depremin çocuklar ve ebeveynler üzerindeki travmatik etkileri" özel bölümüyle Babala TV'de!

  İstanbul Florence Nightingale Hastanesi çalışanlarına tüm destekleri için teşekkürler.
 • +90 +90

  1939 Erzincan depremi ve beklenen büyük İstanbul depremi... İkisi arasında bir bağlantı olduğunu biliyor muydun?
 • +90 +90

  Kahramanmaraş merkezli iki deprem bölgede büyük bir yıkıma neden oldu. Deprem bölgesinde en çok zorlananlar kadınlar oldu. +90, Hatay'da kadınların spesifik olarak yaşadığı problemlere, hem depremi yaşayan hem de dayanışma için giden kadınların deneyimlerini sorarak kulak verdi.

  Bölgede yardımların toplumsal cinsiyet odaklı olmayışından mahremiyet sorununa; ev içi emeği araç, çadır ve seralarda d...
 • BaBaLa TV BaBaLa TV

  Gazeteci Selin Serra’nın sunumuyla Gazi yayında…
  Tüm Gazi ve Şehitlerimizin Anısına…

  Sosyal Medya Hesaplarımız;

  Instagram ► https://www.instagram.com/babalativi
  Facebook ► https://www.facebook.com/babalativi
  Twitter ► https://twitter.com/babalatv
 • +90 +90

  Dünyanın en kalabalık nüfusuna sahip Çin, bugünlerde demografik bir krizden muzdarip. Zira ülke nüfusu hızlı bir şekilde düşüyor. Son 10 yılda doğum sayısı yarı yarıya azaldı. Şanghay'ın evlilik pazarı umutsuz ebeveynlerle dolu.

  40 yıl süren "tek çocuk politikasından" sonra, Çin hükümeti artık ailelerin iki hatta bazen üç çocuk sahibi olmasına izin veriyor. Ancak politikanın tersine çevrilmesi, a...
 • +90 +90

  Murat, 1999'da meydana gelen Gölcük depreminde 15 yaşındaydı. Enkaz altından çıkarılan depremzede yaşadıklarını anlattı.
 • BaBaLa TV BaBaLa TV

  Sosyal Medya Hesaplarımız;

  Instagram ► https://www.instagram.com/babalativi
  Facebook ► https://www.facebook.com/babalativi
  Twitter ► https://twitter.com/babalatv
 • +90 +90

  Köyde genç olmak, aslında biraz da arafta kalmak demek. Hele büyük bir kentin ufkunu görmüş olanlar için köy hayatı ile yetinmek zor. Üniversite eğitiminin ardından köyüne dönen ve atamasını bekleyen Ayşenur'un hisleri de aynen böyle.

  "Doğduğu yerde değil, doyduğu yerde" bir hayat kurmak zorunda kalan gençlerin terk ettiği, çoğu yaşlı, bir avuç insanın yaşadığı Kuzey Ege'deki Kulfal köyünde gerid...
 • +90 +90

  Sosyal medyada kadın olmak zor mu? Sanatçı Nihan Akyüz anlatıyor.

  #sosyalmedya #kadın #sibertaciz
 • +90 +90

  30 Ekim 2020'de gerçekleşen İzmir Depremi'nden sonra evleri oturulamaz hâle gelen Oktay çifti, depremzede olmayı anlatıyor.

  #deprem #depremzede #izmirdepremi

Dün Türkiye YouTube'da En Çok İzlenen Videolar

Bu platformdaki tüm istatistikler ve sıralamalar YouTube API üzerinden alınan bilgiler kapsamında oluşturulmaktadır.

Dün en çok izlenenler listesi günlük olarak 01:00 da yenilenmektedir. Güncel listeyi takipte kalmak için bizi Twitter üzerinden takip edebilirsiniz yada aşağıdaki bölümden günlük E-Mail bültenimize kayıt olabilirsiniz.

En çok izlenen videolar sıralaması şimdilik yalnızca Türkiye özelinde yapılmaktadır.