Fotoğraf yarışması etiketi ile yayınlanan YouTube Videoları

 • FluTV FluTV

  ÇıraX'ın yeni bölümünde Mert Can, Duygu ve Mina Hockney'in sergisine gidip İlker Canikligil'in verdiği fotoğraf ödevini yapmaya çalışıyor.

  Hockney nasıl bir ressam? Hockney zamanın ötesinde bir sanatçı mı? Hockney'in Sabancı Müzesi'ndeki sergisi nasıl? Duygu ve Mert Can ödevi doğru anladı mı? Sanat artık dijitalleşiyor mu? Hockney dijital eserlerini nasıl yapmış? Bir sanatçının eserini kopyalama...
 • Coşkun Aral Anlatıyor Coşkun Aral Anlatıyor

  Analog, dijital, cep telefonu ayırmadan tüm fotoğraf tutkunları belli temalar ve sürelerde en güzel fotoğrafı çekmek için bir araya geliyor. Coşkun Aral, 1984'te yaratılan ve 14 Kasım'da Türkiye'de üçüncü kez, bu defa İstanbul'da düzenlenecek olan PhotoMaraton'u anlatıyor.

  Detaylı bilgi: photomaraton.com

  PhotoMaraton, 14 Kasım Cumartesi günü saat 10.30 da Sirkeci Tren Garı’nda başlayacak.
  İstasy...
 • Coşkun Aral Anlatıyor Coşkun Aral Anlatıyor

  Dünyanın farklı noktalarında farklı temalarla yapılan Foto Safari, bu kez Coşkun Aral'ın doğduğu şehirde, "Mezopotamya'nın Gizemli Kenti" Siirt'teydi.Amatör ve profesyonel 43 fotoğrafçı, üç gün boyunca şehri fotoğrafladılar. Coşkun Aral, I. Ulusal Foto Safari Yarışması'nı anlatıyor.
  #siirt #fotosafari #photography

  VIDEOYU BEĞENMEYİ, ABONE OLMAYI, BİLDİRİMLERİ AÇMAYI LÜTFEN UNUTMAYIN.

  COŞKUN AR...

Dün Türkiye YouTube'da En Çok İzlenen Videolar

Bu platformdaki tüm istatistikler ve sıralamalar YouTube API üzerinden alınan bilgiler kapsamında oluşturulmaktadır.

Dün en çok izlenenler listesi günlük olarak 01:00 da yenilenmektedir. Güncel listeyi takipte kalmak için bizi Twitter üzerinden takip edebilirsiniz yada aşağıdaki bölümden günlük E-Mail bültenimize kayıt olabilirsiniz.

En çok izlenen videolar sıralaması şimdilik yalnızca Türkiye özelinde yapılmaktadır.