Flutv etiketi ile yayınlanan YouTube Videoları

 • FluTV FluTV

  Kült serimiz Cinseller veda bölümüyle karşınızda! Seksolog Dr. Selcen Bahadır ile Mustafa Seven bu bölümde en çok istenilen konuları konuştular: Cinsel Repertuarlar!

  Cinsel repertuar nedir, neleri kapsar? Pozisyonların haz almadaki önemi nedir? Kadınların tatmin olmadığı pozisyonlar hangileri? Vanilya seks ile kinky seks nedir? Gebeliği arttıran pozisyonlar hangileri? Sexting de cinselliğe dahil...
 • FluTV FluTV

  Bu bölümde, Harun İsmail Çırak ile İlker Canikligil gündemde olan transhümanizme kısa bir yol haritası çizmeye çalışıyor.

  Transhümanizm nedir, ne değildir? Robotlaşmamız an meselesi mi? Transhümanizm kavramı ilk ne zaman ortaya çıktı? İnsanın makineleşmesi ne demek? İnsan türü gelecekte yok olabilir mi? Yapay zekaya insani özellikler yüklendi mi? Gelecekte insanla yapay zeka arası nasıl çatışmal...
 • OMNIBUS OMNIBUS

  #öğrenmek #esg #araştırma
  Neden öğrenemiyoruz?

  0,75x’in yeni bölümünde Emrah Safa Gürkan ile artık neden öğrenemediğimizi konuştuk. Baş döndüren teknoloji ve hız tutkusu mu, odaklanamama problemi mi? Toplumumuzda öğrenmeye olan ilgi neden düşük? Hepsi ve daha fazlası yeni bölümde!

  Ayrıcalıklardan yararlanmak için bu kanala katılın:
  https://www.youtube.com/channel/UCmZUVTP8dtWqmsVhqt7tPEQ/join
 • FluTV FluTV

  Habersizler her Cuma sabahı saat 11.00'de canlı canlı karşınızda!

  Ayrıcalıklardan yararlanmak için bu kanala katılın:
  https://www.youtube.com/channel/UC-xTvXTm-lrLWYk308-Km3A/join

  FluTV "Dünyanın En Otantik İçeriklerini Sunan" yepyeni bir dijital platformdur. Videolardan haberdar olmak için lütfen abone olun.
  ➡ http://bit.ly/FluTv

  #Habersizler #FluTV #Canlı

  ➡Kripto Destekleri için: 0x87a9538A...
 • FluTV FluTV

  Uzun bir aradan sonra deneyimli gazeteci Razi Canikligil'le bir aradayız: Amerika Günlükleri'nde 14 Mayıs'taki Türkiye seçimlerini konuşuyoruz.

  ABD bu seçimde hangi ittifakı destekliyor? Amerika deprem yardımını neden direkt vermek istemiyor? Biden Erdoğan'ı istemiyor mu? Yeni seçilecek hükümet ABD ile ilişkileri düzeltir mi? Kılıçdaroğlu Amerika'yı neden ziyaret etti? ABD gerçekten de Türkiye s...
 • FluTV FluTV

  FluTV'de eğitimler başlıyor! Mert Kafalı'dan özel DaVinci Resolve derslerine katılmak için kısa bir tanıtım yazısıyla birlikte başvurunuzu egitim@flutv.me adresine yapabilirsiniz.
  *Kontenjan şimdilik 4 kişiliktir, ödemeler peşin alınacaktır. Başvuru değerlendirme süreci olacaktır.

  İlker Canikligil'in bu bölümde bir konuğu var: DaVinci Resolve eğitmeni, sevgili kurgucumuz ve Youtuber Mert Kafalı...
 • OMNIBUS OMNIBUS

  #sigorta #işbirliği #esg

  Yerli Sermaye ile sigorta sektörüne hızlı ve başarılı bir şekilde giriş yapan Ana Sigorta; Kasko, Konut, Tamamlayıcı Sağlık Sigortası , Ferdi kaza ve İşyeri gibi çeşitli branşlarda teminat içeriği zengin poliçeleriyle güvence sağlayan bir sigorta şirketi.

  Ana Sigorta, şeffaf, güvene dayalı ve müşteri odaklı bir iş modeli uygulamakta.

  Siz de Ana Sigorta’nın size uy...
 • FluTV FluTV

  Bu bölümde Prof. Nevzat Kaya ile Meral Akşener'in Altılı Masa'dan ayrılmasını ve geri dönmesini mitoloji/kültürbilim ekseninde inceledik.

  Meral Akşener hangi mitolojik unsuru temsil ediyor? İnsanlar neden Meral Anne ismini taktı? Kılıçdaroğlu-İmamoglu-Yavaş üçlüsü hangi kutsal üçlüye benziyor? Kahramanın sonsuz yolcuğundan hareketle Meral Akşener'i nasıl yorumlarız?

  Ayrıcalıklardan yararlanmak ...
 • FluTV FluTV

  Serimizin üçüncü ve son bölümünde Doç. Dr. Volkan Ertit'le sosyal-kültürel yaşamdan geri çekilen dini pratikleri konuşuyoruz.

  Türkiye son 20 yılda sekülerleşti mi? Muhafazakârlar neden endişeli? Son 20 yılda camii sayısı arttı mı? Türkiye'nin sekülerleşme pratiği nasıl ilerliyor? Türban takan kadınların sayısı arttı mı, azaldı mı? Sosyal medya gençleri dinden uzaklaştırıyor mu? AKP döneminde top...
 • FluTV FluTV

  Bu bölümde Anayasanın dördüncü, beşinci ve altıncı maddesini inceliyoruz. Prof. Süheyl Batum'la "hakimiyet kayıtsız, şartsız milletindir" ifadesini tartışıyoruz.

  Anayasanın beşinci maddesi nedir? Beşinci maddede korumaya alınan şeyler nelerdir? Devlet ile hükümet aynı şey midir? Anayasada devlet neden koruma altına alındı? Anayasanın değiştirilemez maddeleri nasıl değiştirilir? Seçimler neden dö...
 • OMNIBUS OMNIBUS

  #deprem #esg #başımızsağolsun
  Deprem, yüzyıllardır coğrafyamızın değişmeyen bir gerçeği.

  Historik'in özel bölümünde Emrah Safa Gürkan ile tarihte bilinen en büyük depremleri ve tarihte deprem olgusuyla mücadeleyi konuştuk. Deprem bilimi ne zaman, nasıl ortaya çıktı? Depremler önceden bilinebilir mi, depremi önceden tahmin etme çabaları ne kadar eskiye dayanıyor? Depremler tarihin akışına yön ver...
 • FluTV FluTV

  Psikiyatr Dr. Alper Hasanoğlu'yla bu kez hastalığı, tıbbın hastalığa yaklaşımını, ruh ve beden ikiliğini konuşuyoruz.

  Ruh ve beden bir midir, ayrı mıdır? İyileşme nedir, nasıl başlar? Hastalıkların kaynağı psikolojik mi? Tıpta teşhis koymak neden bu kadar zor? Doktorlar aslında neyi tedavi ediyor? Hasta psikolojisi nedir? Hastalığa karşı nasıl yaklaşmalıyız? Bazı hastalıklar neden iyileşmez? Tıb...
 • OMNIBUS OMNIBUS

  #deprem #mimarlık #bina
  Binalar neden yıkılır?

  Yaşadığımız büyük felaketin ardından Yüksek Mimar Elif Ertekin’e sağlam yapı kavramını, depreme dayanıklı binaların taşıması gereken özellikleri, hangi durumlarda ve nasıl binamızı sağlamlık testine tabi tutabileceğimizi sorduk. Bir kez daha depremde yaşamını yitirenlerin başta sevenleri olmak üzere tüm ülkemize başsağlığı diliyoruz, bir daha böyle b...
 • FluTV FluTV

  Jeolog Prof. Cenk Yaltırak'la ülkemizde yaşanan depremlerin nedenlerini ve büyük Marmara Depremi için ne gibi önlemler alınabileceğini konuştuk.

  Depremleri önceden bilmek mümkün mü? Depremlerdeki büyük yıkımların asıl nedeni ne? Gelişen teknoloji depremlerin olumsuz etkilerini azaltabilir mi? Cenk Yaltırak ve ekibinin ülkenin kaderini değiştirecek projesi nedir?

  Ayrıcalıklardan yararlanmak için ...
 • FluTV FluTV

  Emekli Amiral Türker Ertürk ile ordunun deprem bölgesinde yaptıklarını, yapması gerekenleri ve yapamadıklarını konuştuk.

  Ordu deprem bölgesine yetişebildi mi? Ordu depreme müdahale kararını nereden alır? Askerler deprem bölgesinde hangi işleri yapmalı? Ordu neden doğal afetlerde görev alamaz oldu? TSK arama kurtarma çalışmalarına ne zaman katıldı? Orduya bu emri verme yetkisi kimde? Asker neden ...
 • FluTV FluTV

  Aydaki Adam'da konuğumuz Bağımsız Maden İş Sendikası örgütlenme uzmanı Başaran Aksu.

  Sendikalar neye yarar? Her işçi sendikaya üyesi olabilir mi? Yetkili sendika ne demek? Toplu sözleşme görüşmeleri nedir? Sendikalarda neden aidat vardır? Nasıl sendikalı oluruz? İşçiler neden grev yapar? Sarı sendika nedir, ne işe yarar? Maden kazalarını neden önleyemiyoruz? Madencilerin çalışma koşulları nasıl ...
 • OMNIBUS OMNIBUS

  Yaşamış olduğumuz deprem felaketi nedeniyle büyük bir üzüntü içerisindeyiz. Depremde yitirdiğimiz tüm vatandaşlarımızın sevenlerine başsağlığı, yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz.

  Bu felaketin yaralarını sarmak için depremden etkilenen çocukların eğitimine katkıda bulunuyoruz, sizleri Darüşşafaka'nın başlattığı kampanyaya destek olmaya davet ediyoruz.
 • OMNIBUS OMNIBUS

  #deprem #geçmişolsuntürkiye #esg
  Yaşamış olduğumuz deprem felaketi nedeniyle büyük bir üzüntü içerisindeyiz. Depremde yitirdiğimiz tüm vatandaşlarımızın sevenlerine başsağlığı, yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz.

  Bu felaketin yaralarını sarmak için depremden etkilenen çocukların eğitimine katkıda bulunuyoruz, sizleri de katkıda bulunmaya davet ediyoruz. Darüşşafaka'nın kampanyasına destek olm...
 • FluTV FluTV

  Anayasa hukuku profesörü Süheyl Batum'la başladığımız yeni programımızda bu kez anayasanın üçüncü ve dördüncü maddesini tartışıyoruz.

  Anayasa değişir mi? Anayasayı kimler, nasıl değiştirebilir? Anayasa hukukçuları ile siyaset bilimciler arasındaki fark nedir? Anayasa hukuku nedir, neleri inceler? Anayasayı kimler hazırlıyor? Anayasanın değiştirilemez maddeleri neler? 1961 Anayasası ile 1982 Anay...
 • FluTV FluTV

  Bu akşam ekonomist Dr. Hakan Özerol ve jeofizik mühendisi Münif Çelebi'yle birlikteyiz. Depremin ekonomisini, inşaat ve yapıların ekonomisini anlamaya çalışacağız.

  Ayrıcalıklardan yararlanmak için bu kanala katılın:
  https://www.youtube.com/channel/UC-xTvXTm-lrLWYk308-Km3A/join

  FluTV "Dünyanın En Otantik İçeriklerini Sunan" yepyeni bir dijital platformdur. Videolardan haberdar olmak için lütfen a...

Dün Türkiye YouTube'da En Çok İzlenen Videolar

Bu platformdaki tüm istatistikler ve sıralamalar YouTube API üzerinden alınan bilgiler kapsamında oluşturulmaktadır.

Dün en çok izlenenler listesi günlük olarak 01:00 da yenilenmektedir. Güncel listeyi takipte kalmak için bizi Twitter üzerinden takip edebilirsiniz yada aşağıdaki bölümden günlük E-Mail bültenimize kayıt olabilirsiniz.

En çok izlenen videolar sıralaması şimdilik yalnızca Türkiye özelinde yapılmaktadır.