Dünyanın enleri etiketi ile yayınlanan YouTube Videoları

 • Emre Durmuş Emre Durmuş

  Dünyanın en güzel yerlerinden biri olan El nido muhtemelen benim için 1. sırada. Şimdiye kadar geldiğim en güzel yer. El nido adaları A turu yaparken çektiğim vlogları bugün sizinle paylaşmak istedim.Çekerken çok eğlendim umarım sizde izlerken eğlenirsiniz.

  İnstagram hesabım
  https://www.instagram.com/yolgunlukleri/

  Yağmur'un instagramı
  https://www.instagram.com/yagmur_aratt/

  Filipinler macera...
 • Emre Durmuş Emre Durmuş

  Merhaba ben Emre Durmuş, KUZEY KUTBUNA GİDİYORUM! - DEV BUZULLAR ÜLKESİ GRÖNLAND videosu ile karşınızdayım. Dünyanın en soğuk yeri olarak bilinen kuzey kutbu ülkelerinden Gröland ( Greenland ) a efsane bir yolculuk başlıyor. Bu videoda dünyanın en büyük adasına gidiyorum ilk önce kuzey Avrupa ülkelerinden Danimarka nın başke Kopenhag a uğruyoruz. Orada otel olarak airbnb üzerinden tuttuğumuz bir ...
 • Emre Durmuş Emre Durmuş

  Ben Emre Durmuş, bugün “Kuzey Kutbundaki Evim ve İlk günde olanlar - Burada nasıl yaşıyorlar?" videosuyla karşınızdayım. Grönland - ilulissat adlı bölgesindeki küçük bir kasabadayım. Burada çok güzel bir evde kalıyoruz. Buzullarda konaklama ve yaşam nasıl? Bugün bunu size göstermeye çalışacağım.

  Özel sohbet videoları ve soru - cevaplar için KATIL: https://yolgunlukleri.net/katıl

  Gezerken Kazan
  ...
 • Emre Durmuş Emre Durmuş

  Ben Emre Durmuş, bugün “Bakın Kutuplarda Nasıl Yaşıyorlar? - İLGİNÇ yaşamlar, sokaklar ve Market" videosuyla karşınızdayım. Grönland - ilulissat adlı bölgesindeki küçük bir kasabadayım. Grönland’daki insanlar kim? Nasıl yaşıyorlar? Nereden gelmişler? Markette hangi ürünler var, fiyatları nasıl? gibi soruların cevaplarını göstermeye çalışacağım.

  Alışveriş ve Seyahat fırsatları Telegram Kanalımız :...
 • Barış Özcan Barış Özcan

  TÜM VİDEOLAR ► http://bit.ly/barisozcanvideolar
  ~Dünyanın en uzun yapıları genelde kale duvarları oluyor. Tabiki ilk akla gelen ve listenin başında yer alan Çin Seddi ya da listenin dördüncü sırasında yer alan Diyarbakır surları gibi yapılar. Ancak bunların hiçbiri içinde insanların yaşaması için tasarlanmadı. Bu anlamdaki dünyanın en uzun bina tasarımını Hitler yaptırmış. Üstelik ne için biliyor ...

Dün Türkiye YouTube'da En Çok İzlenen Videolar

Bu platformdaki tüm istatistikler ve sıralamalar YouTube API üzerinden alınan bilgiler kapsamında oluşturulmaktadır.

Dün en çok izlenenler listesi günlük olarak 01:00 da yenilenmektedir. Güncel listeyi takipte kalmak için bizi Twitter üzerinden takip edebilirsiniz yada aşağıdaki bölümden günlük E-Mail bültenimize kayıt olabilirsiniz.

En çok izlenen videolar sıralaması şimdilik yalnızca Türkiye özelinde yapılmaktadır.