Darbeler etiketi ile yayınlanan YouTube Videoları

 • Coşkun Aral Anlatıyor Coşkun Aral Anlatıyor

  30 Eylül'de Burkina Faso'da gerçekleşen askeri darbeyle yönetime el koyan Yüzbaşı İbrahim Traore resmen Devlet Başkanı oldu. Ülkede iç karışıklık ve yabancı ülkelerin bayrakları göze çarpanlar arasında. Peki tüm bunların anlamı ne? Bölgeye ve Türkiye'ye etkileri ne olur? 9 Ekim Pazar sabah 10:00'da Coşkun Aral, Timur Akkurt ve Celal Aydın canlı yayında konuşacaklar.

  HATIRLATMALARI AÇMAYI, ABONE O...
 • Coşkun Aral Anlatıyor Coşkun Aral Anlatıyor

  1980 Şubatı’nda Sarıkamış’ta Kenan Evren’in izlediği ve benim de bulunduğum askeri tatbikat ve sonrasındaki toplantı, birkaç ay sonra olacakların işareti miydi? 12 Eylül 1980 darbesini, tam da arşivimde o fotoğrafları düzenlerken haber alır almaz Paris’ten Türkiye’ye geldim ve süreci en yakınından izledim. Sadece Türkiye’nin değil meslek hayatımın da dönüm noktalarından biri olan 12 Eylül Askeri D...
 • Coşkun Aral Anlatıyor Coşkun Aral Anlatıyor

  Saray, mabet ve kışla arasında yeni bir askeri darbe yaşayan Burma'nın kutsal Altın Kaya'sı, düştü düşecek görüntüsündeki tedirgin ediciliğiyle coğrafyayı özetliyor gibi. Coşkun Aral, yüzlerce ziyaretçinin altın varaklarla süslediği Altın Kaya'yı ve Myanmar'ı anlatıyor.

  VIDEOYU BEĞENMEYİ, ABONE OLMAYI, BİLDİRİMLERİ AÇMAYI LÜTFEN UNUTMAYIN.

  COŞKUN ARAL'I TAKİP EDİN:
  instagram.com/coskunaral
  twitt...

Dün Türkiye YouTube'da En Çok İzlenen Videolar

Bu platformdaki tüm istatistikler ve sıralamalar YouTube API üzerinden alınan bilgiler kapsamında oluşturulmaktadır.

Dün en çok izlenenler listesi günlük olarak 01:00 da yenilenmektedir. Güncel listeyi takipte kalmak için bizi Twitter üzerinden takip edebilirsiniz yada aşağıdaki bölümden günlük E-Mail bültenimize kayıt olabilirsiniz.

En çok izlenen videolar sıralaması şimdilik yalnızca Türkiye özelinde yapılmaktadır.