Betonlaşma etiketi ile yayınlanan YouTube Videoları

 • REFLEKT REFLEKT

  Halı saha kültürü Türkiye’de oldukça yaygın. Öyle ki ülkemizde yaklaşık on beş bin adet halı saha bulunuyor.

  Hızlı ve çarpık şehirleşme sebebiyle özellikle büyük kentlerde futbol oynanabilecek mekan kalmadığından, halı sahalar pek çok insanın futbol oynarken aynı zamanda az para harcayarak sosyalleşip eğlenebileceği bir ‘kurtarılmış bölge’ olarak görülüyor.

  Küresel salgın sebebiyle bir yılı aş...
 • KAFA TV KAFA TV

  İlber Ortaylı'yla "Cahille Sohbeti Kestim" yeni bölümünde 2021 yılını değerlendirirken 2022 yılına dair beklentilerini anlatıyor, Türkiye'nin "betonlaşan" bozuk mimarisini ve nüfus artışına bağlı dünyada yaşanan kirliliği değerlendiriyor! Candaş Tolga Işık soruyor, İlber Ortaylı tarihe ve hayata dair soruları kendi üslubuyla cevaplıyor... "Cahille Sohbeti Kestim" KAFA TV'de yayında!

  İste Gelsin'e...
 • Coşkun Aral Anlatıyor Coşkun Aral Anlatıyor

  Küresel ısınma tek sebep değil: Açlık ve kıtlığa dönüşebilecek olan kuraklık; ağaç kesen, beton diken, çevreyi kirleten, yanlış politikalar izleyen insan hesapsızlığının sonucu. Coşkun Aral eşiğinde olduğumuz büyük kuraklığı anlatmaya İstanbul'dan, Alibeyköy Deresi'nden güncel görüntülerle başlıyor.

  VIDEOYU BEĞENMEYİ, ABONE OLMAYI, BİLDİRİMLERİ AÇMAYI UNUTMAYIN.

  COŞKUN ARAL'I TAKİP EDİN:
  instagr...

Dün Türkiye YouTube'da En Çok İzlenen Videolar

Bu platformdaki tüm istatistikler ve sıralamalar YouTube API üzerinden alınan bilgiler kapsamında oluşturulmaktadır.

Dün en çok izlenenler listesi günlük olarak 01:00 da yenilenmektedir. Güncel listeyi takipte kalmak için bizi Twitter üzerinden takip edebilirsiniz yada aşağıdaki bölümden günlük E-Mail bültenimize kayıt olabilirsiniz.

En çok izlenen videolar sıralaması şimdilik yalnızca Türkiye özelinde yapılmaktadır.