Bergama etiketi ile yayınlanan YouTube Videoları

 • Emre Durmuş Emre Durmuş

  Merhaba, ben Emre Durmuş. Bugün kendime yeni Vosvos Hippi Karavan aldığım ve onun detaylarını anlattığım videoya hoşgeldiniz. İzmir'in Kozak yaylasında bir karavan kampı yaparken size karavanımı anlatmak istedim. Benim için heyecanlı bir gelişme umarım izlerken beraber heyecanlanırız.

  Karavan kiralamak için: https://karavan360.com
  -----------------------------
  Sosyal Medya Hesaplarım

  İnstagram...
 • Emre Durmuş Emre Durmuş

  Ben Emre Durmuş, karavanımla İzmir sınırları içinde 1300 kilometreden fazla yol yaparak hiç görmediğiniz yönleriyle çok heyecanlı bir video hazırladım.

  Dünyanın ilk yavaş şehir metropolü olan İzmir'i, Visit İzmir uygulamasıyla gezdim. Şehrin kuzey sınırından başlayıp, tarihin içinde bir yolculuk yaparken inanılmaz sahiller keşfettim. Orman yangınlarıyla hepimizin canının yandığı dönemlerde, İzm...
 • Coşkun Aral Anlatıyor Coşkun Aral Anlatıyor

  1977'de Cağaloğlu'nda fotoğrafını çektiğim Anthony Quinn'in "Türk halıları nerede?" sorusu merakımı uyandırmıştı. Bu merak yıllar sonra Anadolu Halısı belgeselini çekmemizi sağladı. Bir dünya starının bile peşine düştüğü kadim bir sanat ve zanaat ürünü olan halıların, hak ettiği değerin verilmediği halıcılığın ve halı emekçilerinin hikâyesini anlattım.

  VIDEOYU BEĞENMEYİ, ABONE OLMAYI, BİLDİRİM...
 • Coşkun Aral Anlatıyor Coşkun Aral Anlatıyor

  Dünyanın en eski antik kaplıcası Allianoi, barındırdığı tüm tarihi yapılarla birlikte artık sular altında. Coşkun Aral, on üç yıl önce gittiği Bergama'da, tüm uyarılara rağmen yanlış hesaplarla yapılan Yortanlı Barajı'nın sularına gömülen Allianoi'i anlatıyor.
  #allianoi #bergama #yortanlı

  VIDEOYU BEĞENMEYİ, ABONE OLMAYI, BİLDİRİMLERİ AÇMAYI LÜTFEN UNUTMAYIN.

  COŞKUN ARAL'I TAKİP EDİN:
  instagram.c...

Dün Türkiye YouTube'da En Çok İzlenen Videolar

Bu platformdaki tüm istatistikler ve sıralamalar YouTube API üzerinden alınan bilgiler kapsamında oluşturulmaktadır.

Dün en çok izlenenler listesi günlük olarak 01:00 da yenilenmektedir. Güncel listeyi takipte kalmak için bizi Twitter üzerinden takip edebilirsiniz yada aşağıdaki bölümden günlük E-Mail bültenimize kayıt olabilirsiniz.

En çok izlenen videolar sıralaması şimdilik yalnızca Türkiye özelinde yapılmaktadır.