Antakya etiketi ile yayınlanan YouTube Videoları

 • +90 +90

  Gönüllü olarak deprem bölgesine giden tıp öğrencisi Ahmet Furkan Temiz, istediği Türkiye'yi +90'a anlattı.

  #istediğimtürkiye #deprem #zkuşağı
 • 196Sekiz 196Sekiz

  Gör Beni serisinin bu haftaki bölümünde konuğumuz Naci Görür. Marmara depreminin her an olabileceğini söyleyen Görür, 20 senede Türkiye'nin depreme dirençli hale getirilebileceğini ifade etti. Depreme kader denmemesi gerektiğini belirten Görür, dinin çıkar uğruna kullanıldığını dile getirdi.

  Abone Ol! - https://bit.ly/2HbpWoA

  HangiKredi Finansal Raporu ile kredi sağlığınızı öğrenmek için: https:...
 • +90 +90

  TMMOB Şehir Plancıları Odası İstanbul Şube Başkanı Pelin Pınar Giritlioğlu, depreme hazır şehir planlamasının nasıl olması gerektiğini anlatıyor.

  #deprem #depremönlemleri #şehirplanlama
 • Murat Abi GF Murat Abi GF

  Depremle ilgili 3. videomuza hoş geldiniz arkadaşlar. İlk videoda 66 ton yüke karşı dayanıklı deprem kabinin, ikinci videoda deprem öncesinde, esnasında ve sonrasında neler yaparak hayatta kalabileceğimizi etraflıca konuşmuştuk. Bu videoda da Anda Derneğinden Afet Bilinci Eğitmeni Yusuf Babür Oktürk ile birlikte en detaylı ve ideal deprem çantasını hazırladık. Yiyecek, içecek, ilkyardım kiti, el f...
 • 196Sekiz 196Sekiz

  Gör Beni serisinin bu haftaki bölümünde konuğumuz Mustafa Aydın. Maraş'taki depremin televizyondaki gibi olmadığını söyleyen Aydın, koca bir medeniyetin yıkıldığını ifade etti. Z kuşağının afet bölgesinde insanlık dersi verdiğini belirten Aydın, arama kurtarma çalışmalarında kulağının koptuğunu dile getirdi.

  Abone Ol! - https://bit.ly/2HbpWoA

  Armağan Çağlayan'ın kıyafeti için: https://bit.ly/3Jo...
 • OMNIBUS OMNIBUS

  #deprem #esg #başımızsağolsun
  Deprem, yüzyıllardır coğrafyamızın değişmeyen bir gerçeği.

  Historik'in özel bölümünde Emrah Safa Gürkan ile tarihte bilinen en büyük depremleri ve tarihte deprem olgusuyla mücadeleyi konuştuk. Deprem bilimi ne zaman, nasıl ortaya çıktı? Depremler önceden bilinebilir mi, depremi önceden tahmin etme çabaları ne kadar eskiye dayanıyor? Depremler tarihin akışına yön ver...
 • Murat Abi GF Murat Abi GF

  Depremle ilgili 2. videomuz hoş geldiniz arkadaşlar. Geçen videoda evine deprem kabini yapan Mustafa abimizle kabini detaylıca incelemiştik. Bu videoda da ANDA Derneğinde Afet Bilinci Eğitmeni olarak görev yapan ve aynı zamanda pek çok enkazda arama kurtarma çalışmalarına katılmış Yusuf Babür Oktürk hocamızla birlikte deprem öncesinde, esnasında ve sonrasında ne şekilde davranarak hayatta kalabili...
 • +90 +90

  Japonya, depreme karşı aldığı etkili önlemlerle biliniyor. Peki Japonya neyi farklı yapıyor.

  #japonya #deprem #depremönlemleri
 • Fayn Fayn

  17 Ağustos 1999 Gölcük Depremi ve 6 Şubat 2023 Kahramanmaraş Depremi'nin ardından kameralara yansıyan görüntüler, serzenişler ve söylemler arasında ürpertici bir benzerlik var.

  Aradan 24 yıl geçmesine rağmen Türkiye'de neredeyse hiçbir şey değişmedi.

  #faynstudio #17ağustos1999 #6şubat2023

  👾 Fayn, yeni nesil bir dijital haber ve hikâye anlatıcılığı stüdyosu.
  🌍 We're a digital news & creative ...
 • +90 +90

  Deprem bölgesinde bazı hastaneler zarar görmüş, hatta yıkılmış durumda. Yerel hastanelerin yükünü azaltmak için bölgeye gelen Fransız grubun hikayesini dinle.

  #deprem #sahrahastanesi #uluslararasıyardım
 • Fayn Fayn

  6 Şubat Depremi'nin üzerinden tam 20 gün geçti.

  44 binden fazla insan hayatını kaybetti. Binlerce insan hâlâ enkaz altında.

  Tek bir yetkili bile sorumluluk üstlenmiş, istifa etmiş değil.

  Not ediyoruz.

  #faynstudio #deprem #istifa

  👾 Fayn, yeni nesil bir dijital haber ve hikâye anlatıcılığı stüdyosu.
  🌍 We're a digital news & creative storytelling studio from Istanbul.

  Fayn'a abone olun ► htt...
 • Murat Abi GF Murat Abi GF

  Mustafa abimiz İzmir'de yaşanan deprem sonrası kendi evine böyle bir deprem kabini yapmış. Eskiden haberlerde de çok çıkmıştı kendisi. Şimdi bu hepimizi acıya boğan Gaziantep - Kahramanmaraş depremiyle birlikte deprem kabinleri hepimizin aklına geldi. Deprem olduktan 1 gün sonra fiyatları iki kat arttıran fırsatçılar ortalara çıktı. Mustafa abimiz isteğe göre ve uygun fiyatlı bir şekilde bu kabinl...
 • +90 +90

  Türkiye deprem kuşağında. Avrasya, Anadolu, Afrika ve Arap levhalarının kesiştiği birçok büyük kenti, ekonomi ve sanayi merkezleri belirgin fay hatları üzerine kurulmuş.

  1999'da İzmit ve Düzce'de başta olmak üzere, Marmara depremlerinden sonra büyük depremlere hazırlık için alındığı söylenen yapısal önlemlerin işlerliği 6 Şubat 2023'te Akdeniz ve Güneydoğu Anadolu bölgelerinde 11 ili kapsayan bir...
 • +90 +90

  Türkiye'de günde ortalama 50 deprem oluyor. Peki Türkiye'nin altı neden bu kadar hareketli? Cevabı videomuzda.

  #deprem #kahramanmaraşdepremi #fayhattı
 • +90 +90

  6 Şubat'ta gerçekleşen Kahramanmaraş depremlerinin ardından Türkiye'ye yardım etme kararı alan ülkelerin sayısı çoğalıyor. Depremin ilk günlerinde daha çok arama kurtarma çalışmalarına katılan uluslarası ekipler aracılığıyla görünür hâle gelen uluslarası yardım, bugün ise farklı şekillerde devam ediyor.

  Bölgedeki temel ihtiyaçlardan biri ise tıbbi yardım ve sağlık hizmetinin sunulabileceği alanl...
 • Fayn Fayn

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, 6 Şubat 2023 tarihinde Kahramanmaraş depreminin etkilediği illerden Hatay’da yaptığı açıklamada; “Böylesi büyük felakete hazırlıklı olabilmek mümkün değildir” iddiasında bulundu.

  Peki gerçekten öyle mi? Teyit ile inceledik.

  #faynstudio #kahramanmaraş #deprem

  👾 Fayn, yeni nesil bir dijital haber ve hikâye anlatıcılığı stüdyosu.
  🌍 We're a digital news & creative storytelli...
 • +90 +90

  Kadınlar doğal afet süreçlerinde hangi sağlık sorunlarıyla karşı karşıya kalıyor? Bölgede yardım çalışmalarına katılan hemşire Leyla, +90 için anlattı.

  #deprem #kahramanmaraşdepremi #depremyardımları
 • OMNIBUS OMNIBUS

  Yaşamış olduğumuz deprem felaketi nedeniyle büyük bir üzüntü içerisindeyiz. Depremde yitirdiğimiz tüm vatandaşlarımızın sevenlerine başsağlığı, yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz.

  Bu felaketin yaralarını sarmak için depremden etkilenen çocukların eğitimine katkıda bulunuyoruz, sizleri Darüşşafaka'nın başlattığı kampanyaya destek olmaya davet ediyoruz.
 • +90 +90

  6 Şubat tarihinde Kahramanmaraş merkezli olarak gerçekleşen depremler, çok sayıda şehri etkiledi. Onbinlerce kişinin hayatını kaybetmesine sebep oldu. Daha önce depremden etkilenen Hatay'da, Antakya'da yaşananlara kamerasını çeviren +90, bu sefer depremden yoğun olarak etkilenen şehirlerden ikisi olan Adıyaman ve Kahramanmaraş'ta depremzedelerle konuştu.

  10 Şubat-13 Şubat tarihleri arasında çekil...
 • mevzu: mevzu:

  Depremin 3. günü Hatay Antakya’ya giriş yaptık. Bölgede çalışmaların hiç başlamadığı enkazlar vardı. Çalışma yapılan enkazların çoğunda ise sistemli bir çalışma, organizasyon ve koordinasyon yoktu.
  Yeterli sayıda su, yiyecek ve çadır insanlara ulaşmamıştı.

  #mevzu #deprem #hatay

  ----------
  Deprem yerkabuğunun kırıldığı doğal bir afet. Doğal olmayan ise yerkürenin üzerine inşa edilen dayanıksız...

Dün Türkiye YouTube'da En Çok İzlenen Videolar

Bu platformdaki tüm istatistikler ve sıralamalar YouTube API üzerinden alınan bilgiler kapsamında oluşturulmaktadır.

Dün en çok izlenenler listesi günlük olarak 01:00 da yenilenmektedir. Güncel listeyi takipte kalmak için bizi Twitter üzerinden takip edebilirsiniz yada aşağıdaki bölümden günlük E-Mail bültenimize kayıt olabilirsiniz.

En çok izlenen videolar sıralaması şimdilik yalnızca Türkiye özelinde yapılmaktadır.