Yeni Asgari Ücret Tüm iPhone Modellerine Karşı | Hangisi Alınır?

webtekno


5500 TL olarak açıklanan yeni asgari ücretle hangi iPhone’u kaç ayda alabiliriz? Bugün bu soruyu cevaplıyor, sık kullanılan modellerden biri olan iPhone 11’in performansını nasıl artırır ve 13 Pro Max’e yaklaştırırız, buna bakıyoruz. Herkese keyifli seyirler!

Geçtiğimiz günlerde asgari ücret zammı açıklandı. Biz de yeni asgari ücret ile iPhone fiyatlarını karşılaştırdık. Masamızda iPhone SE 2022, iPhone 11 Pro, iPhone 12 Pro ve iPhone 13 Pro’ya yer verdik. Bunlar arasında en çok tercih edilen modellerden biri olan iPhone 11’in performansını ve özelliklerini son çıkan model iPhone 13 Pro Max’e nasıl yaklaştırabiliriz, buna odaklandık.

Ekran
iPhone 11 bizlere 6.1 inçlik bir ekran sunarken; iPhone 13 Pro Max ise 6.7 inçlik bir ekran sunuyor. Ekranı büyütmek için yapabileceğimiz bir geliştirme yok ama, iPhone 11’in de ekran büyüklüğü açısından gayet yeterli olduğunu söylemek mümkün.

Hafıza/Depolama kapas ....

Dün Türkiye YouTube'da En Çok İzlenen Videolar

Bu platformdaki tüm istatistikler ve sıralamalar YouTube API üzerinden alınan bilgiler kapsamında oluşturulmaktadır.

Dün en çok izlenenler listesi günlük olarak 01:00 da yenilenmektedir. Güncel listeyi takipte kalmak için bizi Twitter üzerinden takip edebilirsiniz yada aşağıdaki bölümden günlük E-Mail bültenimize kayıt olabilirsiniz.

En çok izlenen videolar sıralaması şimdilik yalnızca Türkiye özelinde yapılmaktadır.