Tövbe Estağfurullah Çekince Uzayan Telefon Yapmışlar!

webtekno


Merhaba sevgili Webtekno takipçileri! Bu videomuzda sizlerle birlikte artık inovasyonun bi tık da abartılmış hali olan TCL’nin çekince uzayan telefonuna bakacağız.

Öncelikle gelin tabiki de tasarımından bahsedelim. Telefon ilk elinize aldığınızda bildiğiniz telefon arkadaşlar. Fakat yan tarafından çektiğiniz zaman ekran uzuyor ve bildiğiniz bir tablete dönüşüyor. İlginç bir bilgi olarak bu ekran yuvarlanabiliyor.

İzlediğimiz videolardan da anladığımız üzere cihaz içeri doğru kıvrılıyor ve siz ekranı çektiğiniz muhtemelen bir rulo gibi açılıyor. Ayrıca telefon ön kamera ile çerçeve arasındaki bir boşluk sayesinde ayrılıyor. Yani cihazı çekip uzattığınızda ön kameralarla birlikte ekran sağa doğru kayıyor. Yine cihaza arkadan baktığımız zaman sağ tarafın sol taraftan daha ince ve kendi desteğine sahip bir ekran olduğunu görebiliyoruz. Muhtemelen bu içe geçme olayının önemli sırlarından birisi de bu.

Norm ....

Dün Türkiye YouTube'da En Çok İzlenen Videolar

Bu platformdaki tüm istatistikler ve sıralamalar YouTube API üzerinden alınan bilgiler kapsamında oluşturulmaktadır.

Dün en çok izlenenler listesi günlük olarak 01:00 da yenilenmektedir. Güncel listeyi takipte kalmak için bizi Twitter üzerinden takip edebilirsiniz yada aşağıdaki bölümden günlük E-Mail bültenimize kayıt olabilirsiniz.

En çok izlenen videolar sıralaması şimdilik yalnızca Türkiye özelinde yapılmaktadır.