Reeder P10S Mangala Atılırsa Ne Olur?

webtekno


Reeder P10S incelemesi, kamera özellikleri, fiyatı ve görüntü karşılaştırma videosuyla karşınızdayız. Reeder P10S'in kutu içeriği her zaman olduğu gibi ekstra aksesuar almamızı gerektirmeyecek şekilde geliyor. Kulaklık, Silikon Kılıf, Ekran Jelatini, Sim Kilidi, USB-Type C Kablo, Adaptör kutu içeriğinde bulunuyor.

Telefonun tasarımı, ilk görüşte oldukça şık bir telefon olduğunu belli ediyor. Telefonun üst kısmında sadece bir mikrofon ve anten çizgilerini görüyoruz.. Sol tarafında sim kartımızı ve micro sd kartımızı takabileceğimiz bir alan yer alıyor. Buraya micro sd kart takmazsak ikinci simi yerleştirebiliyoruz. Bu alanlardan biri micro sim diğeri nano sim olarak tasarlanmış, Sağ tarafta ise ses açma kapama ve güç düğmesini görüyoruz. alt tarafa baktığımızda kulaklık girişi hoparlör, bir mikrofon ve usb type c’yi görüyoruz. arka tarafa baktığımız zaman kamerası, yanında flaşı ve altında otofokusu bulun....


Dün Türkiye YouTube'da En Çok İzlenen Videolar

Bu platformdaki tüm istatistikler ve sıralamalar YouTube API üzerinden alınan bilgiler kapsamında oluşturulmaktadır.

Dün en çok izlenenler listesi günlük olarak 01:00 da yenilenmektedir. Güncel listeyi takipte kalmak için bizi Twitter üzerinden takip edebilirsiniz yada aşağıdaki bölümden günlük E-Mail bültenimize kayıt olabilirsiniz.

En çok izlenen videolar sıralaması şimdilik yalnızca Türkiye özelinde yapılmaktadır.