Eğer 1 Milyar Yıl Daha Ömrümüz Olsaydı Nelere Tanık Olurduk?

webtekno


Merhaba sevgili Webtekno takipçileri. Düşünün ki 1 milyar yıl daha ömrümüz var. Peki acaba o uzun yıllar boyunca nelere tanık olurduk? Gelin hep beraber bi bakalım, 1 milyar yıl yaşarsak neler olurmuş.

Direkt konumuza geçelim arkadaşlar:

Yıl 10.000: Saf İnsan Irkı Ortaya Çıktı!

Öncelikle arkadaşlar üzerinden binlerce yıl geçince nereden geldiğimiz, hangi ırkın mensubumuz gibi şeyler anlamsızlaşacak. En azından homojenleşecek. Yani siyahi insanmış, çekik gözlü insanmış falan filan gibi şeyler ortadan kalkacak. 10.000 yıl sonrası için şunu söyleyebiliriz belki de “saf insan ırkı ortaya çıkmış olacak.”

Yıl 20.000: Modern Diller Tarih Olur!

Yıllar geçerken sepetini dolduracak arkadaşlar maalesef. Bu sepetin içerisinde günümüzde kullandığımız farklı farklı modern dillerin ortadan kalkması da var. Eğer bilimin tahmini doğru çıkarsa 20.000 yıl sonrasında bugün konuşulan dillerden sadece %1’i varlığı....


Dün Türkiye YouTube'da En Çok İzlenen Videolar

Bu platformdaki tüm istatistikler ve sıralamalar YouTube API üzerinden alınan bilgiler kapsamında oluşturulmaktadır.

Dün en çok izlenenler listesi günlük olarak 01:00 da yenilenmektedir. Güncel listeyi takipte kalmak için bizi Twitter üzerinden takip edebilirsiniz yada aşağıdaki bölümden günlük E-Mail bültenimize kayıt olabilirsiniz.

En çok izlenen videolar sıralaması şimdilik yalnızca Türkiye özelinde yapılmaktadır.