Dünyanın En Aptal 5 Telefonu (Atasözü: "Alo" Desin Yeter)

webtekno


İnternetten Bıkanlar İçin Dünyanın En Aptal 5 Telefonu (Atasözü: "Alo" Desin Yeter)

OwnFone FootPrint

Footprint daha çok yaşlılar için yapılmış dersek pek yanlış olmaz. Üzerinde sadece bir tane tuşu bulunan telefona komut verildiğinde daha önceden belirlenmiş 3 kişi acil çağrısı yapabiliyor ve sms atabiliyor. Google haritlar ile gps üzerinden yerinizi de belirleyebilen bu cihazı numarınızı bilen kişiler de arayabiliyor. Ücreti de şu an 146 pound.

Doro Secure 580

Doro’da tıpkı footprint gibi acil durum telefonu olarak devreye giriyor. Ancak farkı üzerinde bir ekranı ve daha fazla tuş barındırması. Bu tuşlara atadığımız kişileri hızlıca arayabiliyoruz. Telefon işitme cihazlarıyla da tam olarak uygun çalışıyor. Ayrıca telefonun arka tarafında bulunan bir tuş sayesinde gps ile tam olarak nerede olduğunuz bulunabiliyor. Üzerinde oldukça net yüksek ses veren hoparlörü bulunan doro 800 mah’lik bataryasıyla 10 saatlik ....


Dün Türkiye YouTube'da En Çok İzlenen Videolar

Bu platformdaki tüm istatistikler ve sıralamalar YouTube API üzerinden alınan bilgiler kapsamında oluşturulmaktadır.

Dün en çok izlenenler listesi günlük olarak 01:00 da yenilenmektedir. Güncel listeyi takipte kalmak için bizi Twitter üzerinden takip edebilirsiniz yada aşağıdaki bölümden günlük E-Mail bültenimize kayıt olabilirsiniz.

En çok izlenen videolar sıralaması şimdilik yalnızca Türkiye özelinde yapılmaktadır.