Amiral Gemisi Katili Telefon: OnePlus 5 İncelemesi ( iPhone 7+'ın Birebir Kopyası mı? )

webtekno


Bilgisayar Gibi Telefon: OnePlus 5 İncelemesi ( GTA 5 Çalışsaydı Kaldırırdı! )

Arkadaşlar piyasadaki amiral gemilerini hem fiyatıyla hem de özellikleriyle silip süpürebilecek bir telefon one plus’ı incelemeye geçelim.

Her şeyden önce bu telefonla ilgili çıkan dedikoduların bini bin para. Mesela öncelikle iPhone 7’ye benzeteyim derken ekranının ters takıldığı iddia edildi. Tabi ardından firmanın verdiği cevap esas olaydı ve dediler ki: sizin gözünüz bozuk. Tabi firma “bu tweet’i ben atmadım” filan dedi ama iş işten geçmişti.

Kamera Özellikleri

Telefonumuz artık iyice alışageldiğimiz çift arka kamerayla birlikte geliyor. Bu kameralardan bir tanesi 16 mp f1.7 diyafram değerini taşırken diğeri de 20 mp ve f2.6 diyafram değerini taşıyor. Tıpkı iphone 7 pluslardaki gibi portre modu ve yakınlaştırma için kullanabiliyoruz bu kameraları.Piyasada en yüksek mp değerine sahip çift kameralı telefon diyelim .DxOmark testl....


Dün Türkiye YouTube'da En Çok İzlenen Videolar

Bu platformdaki tüm istatistikler ve sıralamalar YouTube API üzerinden alınan bilgiler kapsamında oluşturulmaktadır.

Dün en çok izlenenler listesi günlük olarak 01:00 da yenilenmektedir. Güncel listeyi takipte kalmak için bizi Twitter üzerinden takip edebilirsiniz yada aşağıdaki bölümden günlük E-Mail bültenimize kayıt olabilirsiniz.

En çok izlenen videolar sıralaması şimdilik yalnızca Türkiye özelinde yapılmaktadır.