599 TL'lik Ucuz Telefon İncelemesi: Piranha IQ Dreams

webtekno


Ürünü satın almak için: https://goo.gl/i5DBkx

Merhaba Webtekno takipçileri. Bu videomuzda sizlerle birlikte uygun fiyatıyla ön plana çıkan Piranha iq Dreams’i inceliyoruz.

Videolarımızda genellikle sonda söylediğimiz şeyi bu sefer girişte belirtmek istiyorum. Telefonumuzun fiyatı 599TL. Yani oldukça uygun fiyata akıllı bir telefon almış oluyorsunuz. Açıklama kısmındaki bağlantıdan satın alma sayfasına ulaşabilirsiniz.

Öncelikle kamerasından başlayalım. Telefonumuzun 13 mp’lik f2.0 değerinde flaşlı bir ana kamerası bulunuyor. Bu kamera ile birlikte dilersek 1080P videoları saniyede 30 kare çekebiliyoruz.Ön kameramıza baktığımız zamanda 8 mp’lik bir çözünürlük bizleri karşılıyor. Tabi piyasadaki en iyi kameralar ile yarıştıramayız. Ancak fiyatı düşündüğümüz zaman kamerasının gayet güzel olduğunu belirtebiliriz. Sizler kamera ile çekilmiş fotoğraflara bakarken ben de bir yandan teknik özelliklerden bahsede....


Dün Türkiye YouTube'da En Çok İzlenen Videolar

Bu platformdaki tüm istatistikler ve sıralamalar YouTube API üzerinden alınan bilgiler kapsamında oluşturulmaktadır.

Dün en çok izlenenler listesi günlük olarak 01:00 da yenilenmektedir. Güncel listeyi takipte kalmak için bizi Twitter üzerinden takip edebilirsiniz yada aşağıdaki bölümden günlük E-Mail bültenimize kayıt olabilirsiniz.

En çok izlenen videolar sıralaması şimdilik yalnızca Türkiye özelinde yapılmaktadır.