30.000 TL'lik Katlanan Telefon Huawei Mate Xs İncelemesi

webtekno


Merhaba Webtekno Takipçileri. Bu videomuzda sizlerle birlikte Huawei’nin yepyeni katlanabilir telefonu Huawei Mate XS’i inceliyoruz.

Arkadaşlar normalde incelemelerde kameradan başlamayı seviyorum. Çünkü telefonda en merak uyandıran nokta orası. Ancak XS için bu geçerli değil. Çünkü bu telefon katlanabiliyor. Biz de gelin hem bu katlamaya hem de tasarıma yakından bakalım.

Öncelikle katlanan telefonlar emekleme aşamasında desek yanlış olmaz. Hem ucuz değiller şu an hem de çok yaygın değiller. Bunu tıpkı diğer incelediğimiz katlananlar gibi XS için de söyleyebiliriz. Katlama olayıyla ilgili şunu söyleyeyim en başta, hani z flip’te katlayınca ekran içeride kalıyordu ya. XS’te öyle bişey yok. Ekranımız dışarda kalıyor ve katlıyken kullanmaya devam ediyoruz. Rakiplerine göre en önemli fark burada bence. Ekran katlıyken telefonun etrafını sarıyor yani. Bu teknoloji ilerleyecekse bence böyle ilerlemeli. Tabi bu bazı dezavant ....

Dün Türkiye YouTube'da En Çok İzlenen Videolar

Bu platformdaki tüm istatistikler ve sıralamalar YouTube API üzerinden alınan bilgiler kapsamında oluşturulmaktadır.

Dün en çok izlenenler listesi günlük olarak 01:00 da yenilenmektedir. Güncel listeyi takipte kalmak için bizi Twitter üzerinden takip edebilirsiniz yada aşağıdaki bölümden günlük E-Mail bültenimize kayıt olabilirsiniz.

En çok izlenen videolar sıralaması şimdilik yalnızca Türkiye özelinde yapılmaktadır.