Tarihin En Büyük Uçak Faciası | "O An"

ViBio


Avrupa’nın gözbebeği Kanarya Ada’larında sıcak bir ilkbahar günüydü… Mart ayının 27’si hem yeni gelecek sıcak günlerin hem de Adalara akın eden turistlerin habercisiydi. Hava diğer günlere göre kapalı ve bulutlu olmasına rağmen sıcaktı. Los Rodeos Havaalanında ise alışılmışın dışında bir kalabalık vardı.

Gün içinde birkaç küçük uçağın iniş ya da kalkış yaptığı bu küçük durak, bugün büyük bir kalabalığa ve alışılmışın dışında bir olaya gebeydi. Gece saatlerinde Los Angeles’tan kalkan Pan Am 1730 uçağı Kanarya Adalarına doğru yaklaşıyordu. Günün ilk ışıklarını uçaklarının penceresinden izleyen 378 yolcu, yaklaşan tatillerinin mutluluğunu başlamaya başlamıştı bile.

Dönemin en iyi uçaklarından ve en iyi havayolu şirketlerinden birinde, güvende ve enerjiktiler. Kanarya Adalarının eşsiz denizi, kumu ve gece hayatı onları bekliyordu. Dünyada belkide herkesin tatil yapmak istediği ....


Dün Türkiye YouTube'da En Çok İzlenen Videolar

Bu platformdaki tüm istatistikler ve sıralamalar YouTube API üzerinden alınan bilgiler kapsamında oluşturulmaktadır.

Dün en çok izlenenler listesi günlük olarak 01:00 da yenilenmektedir. Güncel listeyi takipte kalmak için bizi Twitter üzerinden takip edebilirsiniz yada aşağıdaki bölümden günlük E-Mail bültenimize kayıt olabilirsiniz.

En çok izlenen videolar sıralaması şimdilik yalnızca Türkiye özelinde yapılmaktadır.