Saygı Fetişisti Ercüment Çözer Aslında Kim?

ViBio


“Devletlerin yazılı adaletinde, görgüsüzlüğün, bencilliğin, kibrin bir cezası var mı? Yok. Haa belki dinlerde var. Ama onun için de öteki dünyayı beklemen lazım. Ölme eşeğim ölme. Bu yüzden ben kendimi bir kavram haline getirdim. Şiddetle cezalandıran bir kavram.” diye başlar sözlerine…

Peki nedir o kavram? Saygı. Onu sadece bu kelime ile başlıklandırabilir, tanımlayabilir ve sonuca bağlayabiliriz. Sadece ve sadece saygı. Kendini saygı kavramının özüne indirgemiş, varlığını bir kavrama dönüştürmüş tırnak içinde saygın adam.

Bir iş takibi için geldiği soğuk Ankara sokaklarında karşımıza çıkan bu saygı fetişisti, başkentin altını üstüne getirmişti. Bu soğuk şehrin her türlü geleneğinden bir parça almayı başarmış, baştan aşağı Ankara olan Behzat Ç ile olan savaşını hepimiz 100 bölümden fazla izledik.

Behzat amirin kendisi kadar atılgan ve cesur ekibini zekasıyla alt etmeye çalışıyor, ay....


Dün Türkiye YouTube'da En Çok İzlenen Videolar

Bu platformdaki tüm istatistikler ve sıralamalar YouTube API üzerinden alınan bilgiler kapsamında oluşturulmaktadır.

Dün en çok izlenenler listesi günlük olarak 01:00 da yenilenmektedir. Güncel listeyi takipte kalmak için bizi Twitter üzerinden takip edebilirsiniz yada aşağıdaki bölümden günlük E-Mail bültenimize kayıt olabilirsiniz.

En çok izlenen videolar sıralaması şimdilik yalnızca Türkiye özelinde yapılmaktadır.