Regl Polislerinin Amacı Neydi? Hitler'i Bile Şaşırtacak Devlet Uygulaması...

ViBio


Şimdi siz bu başlığı görüp “Regl polisi ne demek ya?” diye düşünerek anlamsız bulabilir, bir benzetme yaptığımızı ya da clickbaitin kölesi olduğumuzu düşünebilirsiniz. Ancak öyle değil. Regl polisleri olarak adlandırılan bir grup, yakın tarihte kadınlara yapılan zulmü en iyi simgeleyen topluluktu.

Ve elbette bir diktatörün zihninden çıkmıştı. Biraz detaylandırsak belki de “Bu kesin Hitler’in işi” diyeceksiniz. Ancak bahsettiğimiz kişi şansölye ve führer olarak 12 yıl görev yapmış Alman diktatör Adolf Hitler’in 2 katından fazla süre iktidarda kalmış bir isim.

Romanya’nın diktatörü Nikolay Çavuşesku’nun halkın açlık ve işsizlik sorununa çare olmak için oturduğu iktidar koltuğunda, halkına refah hariç her türlü olumsuzluğu ekmek-su gibi dağıtan bir yol izledi. Rusya ve doğu bloğuna sırtını dönerek izlediği Amerikan yanlısı politika, onun hem yükselişine hem de düşüşüne sebep oldu.

İ....


Dün Türkiye YouTube'da En Çok İzlenen Videolar

Bu platformdaki tüm istatistikler ve sıralamalar YouTube API üzerinden alınan bilgiler kapsamında oluşturulmaktadır.

Dün en çok izlenenler listesi günlük olarak 01:00 da yenilenmektedir. Güncel listeyi takipte kalmak için bizi Twitter üzerinden takip edebilirsiniz yada aşağıdaki bölümden günlük E-Mail bültenimize kayıt olabilirsiniz.

En çok izlenen videolar sıralaması şimdilik yalnızca Türkiye özelinde yapılmaktadır.