Pablo Escobar'ın Yakalandığı O An

ViBio


Bugün doğum günüydü. Ama ne şükredeceği bir hayatı vardı ne de yanında onunla birlikte yeni yaşını kutlayacak biri. Kolombiya ve Amerikan hükümetiyle yıllardır verdiği savaş neredeyse 1 yıldır resmi olarak devam ediyordu.

Artık sokaklarda rahatça gezemiyor, halkla bütünleşip sorunlarını dinleyemiyor, uyuşturucusunu açık açık satamıyordu. Köşeye sıkışmıştı. Kolombiya ve Amerikan hükümeti dünyadaki kokainin %80’ini tek başına üretip satan Pablo Escobar’ı yakalamak için birlikte çalışıyordu. Bu durum dostlarının azalmasına sebep oluyor, günden güne yalnız kalıyordu.

Hükümete gözdağı olsun diye yaptığı rastgele saldırılar onu Kolombiya halkının bile gözünden düşürmüştü. Üstelik ona karşı gelen bir intikam çetesi de ortaya çıkmış, adamlarını sokak ortasında öldürmeye başlamıştı. Etrafındaki çember gitgide daralıyordu. Kimin kazanacağı belli olmasa da artık savaş sona ermek üzere ....

Dün Türkiye YouTube'da En Çok İzlenen Videolar

Bu platformdaki tüm istatistikler ve sıralamalar YouTube API üzerinden alınan bilgiler kapsamında oluşturulmaktadır.

Dün en çok izlenenler listesi günlük olarak 01:00 da yenilenmektedir. Güncel listeyi takipte kalmak için bizi Twitter üzerinden takip edebilirsiniz yada aşağıdaki bölümden günlük E-Mail bültenimize kayıt olabilirsiniz.

En çok izlenen videolar sıralaması şimdilik yalnızca Türkiye özelinde yapılmaktadır.