Kemal Sunal'ın Şaban Olduğu "O AN" I Bir İlan Hayatını Nasıl Değiştirdi?

ViBio


Yeşilçam’ın parlayan yıldızlarındandı genç Kemal. Lise yıllarında başlayan oyunculuk aşkı onu önce tiyatro sahnelerine, oradan da sinemaya yönlendirmişti.

Büyük umutlarla girdiği Vefa Lisesi’nde derslerinde başarılı bir genç olmayı hayal ederken okulda yeni açılan Tiyatro Kulübü yüzünden ne matematik formüllerini tutabiliyordu aklında ne de ezberlemesi gereken şiirleri.

Tüm günlerini provalarda geçiriyor, sahne arkasında sırasını beklemekten bile büyük haz alıyordu. Hiçbir zaman başrol alamamış olsa da oyunculuk aşkı onu baştan aşağı sarıyor, başını döndürüyordu.

11 yılda anca mezun oldu Vefa’dan. Öğretmenlerinin gözünde başarısız bir öğrenci olarak görülse de Felsefe öğretmeni Belkıs Balkır, ondaki yeteneği görmüş ve Müşfik Kenter’le tanıştırarak Kenter Tiyatrosu’nda küçük roller almasını sağlamıştı. Profesyonelliğe attığı bu ilk adımı her düşündüğünde öğretmenine d....


Dün Türkiye YouTube'da En Çok İzlenen Videolar

Bu platformdaki tüm istatistikler ve sıralamalar YouTube API üzerinden alınan bilgiler kapsamında oluşturulmaktadır.

Dün en çok izlenenler listesi günlük olarak 01:00 da yenilenmektedir. Güncel listeyi takipte kalmak için bizi Twitter üzerinden takip edebilirsiniz yada aşağıdaki bölümden günlük E-Mail bültenimize kayıt olabilirsiniz.

En çok izlenen videolar sıralaması şimdilik yalnızca Türkiye özelinde yapılmaktadır.