Hazal Kaya Aslında Kim?

ViBio


Size şimdi burda ekranlarda gördüğümüz ama başına bir şey gelmesin, belediye konserleri iptal edilmesin, dizisinden çıkartılmasın ya da kitapları daha az satmasın diye söylemek istediklerini söylemeyen, aynı fikirde olmasa bile söyleneni savunmak zorunda hisseden birsürü sanatçı sayabilirim.

Kendilerince haklılardır. Onların da davası vardır elbette. Mesela para. Mesala şöhret.

Ama bir de gerçekten salt şekilde kendini ifade eden başka sanatçılar da var. Bunların davası para değil çok kolay anlayabilirsiniz. O yüzden korkmazlar. Ekranlarda, magazinde de durmadan görmüyoruz. Yani davası şöhret de değil. E peki ne?

Kadın hakları olabilir. Haksızlığın önünde durmak olabilir. Kadın erkek eşitsizliğinden artık bıkmış ve buna bir dur demek istemek de olabilir. İşte hazal kaya da onlardan biri.

Biz onu dizi, film ve reklamlarla tanımış olabiliriz. Ama bazen oyuncuların da düşünceleri olduğunu, işlerinin sadece ekrana ....


Dün Türkiye YouTube'da En Çok İzlenen Videolar

Bu platformdaki tüm istatistikler ve sıralamalar YouTube API üzerinden alınan bilgiler kapsamında oluşturulmaktadır.

Dün en çok izlenenler listesi günlük olarak 01:00 da yenilenmektedir. Güncel listeyi takipte kalmak için bizi Twitter üzerinden takip edebilirsiniz yada aşağıdaki bölümden günlük E-Mail bültenimize kayıt olabilirsiniz.

En çok izlenen videolar sıralaması şimdilik yalnızca Türkiye özelinde yapılmaktadır.