Dünya Futbolunun Sonu: Avrupa Süper Ligi I Bizim Kulüplerimiz Ne Yapacak?

ViBio


3. Dünya Savaşı’nın nasıl başlayacağı sorusu 2.’si bittiğinden beri soruluyor. Nükleer silahlanma, uzay savaşı, iç karışıklıklar, sınır kavgaları… Bunların hepsi güçlü ihtimaller olarak görünüyordu ama kim bilirdi ki kıtalar arası savaşın temelini futbol atacak.

Evet bizim neslin görmediği bir bu kalmıştı. Büyüklerimiz der ya hani bizim zamanımızda şu oldu bu oldu diye. Artık hiç gerek kalmadı bunlara. Biz daha 20-25 yılda hepsini gördük geçirdik valla. Savaş gördük, yıkılan diktatörler, depremler, bölünen ülkeler gördük, kendi ülkemizde bile darbe gördük. Bir görmediğimiz futbol darbesi kalmıştı, o da oldu.

18 Nisan’ı 19 Nisan’a bağlayan gece Avrupa’nın kendilerini büyük olarak adlandıran 12 kulübü bir bildiri yayınladı. Avrupa Kulüpler birliğinden ve Şampiyonlar Ligi’nden ayrıldıklarını açıkladılar. Bambaşka bir sisteme, geri döndürülemeyecek bir yola soktular futbolu. Birçok ....


Dün Türkiye YouTube'da En Çok İzlenen Videolar

Bu platformdaki tüm istatistikler ve sıralamalar YouTube API üzerinden alınan bilgiler kapsamında oluşturulmaktadır.

Dün en çok izlenenler listesi günlük olarak 01:00 da yenilenmektedir. Güncel listeyi takipte kalmak için bizi Twitter üzerinden takip edebilirsiniz yada aşağıdaki bölümden günlük E-Mail bültenimize kayıt olabilirsiniz.

En çok izlenen videolar sıralaması şimdilik yalnızca Türkiye özelinde yapılmaktadır.