Corona Virüsü Bulan İlk Doktor I İlklerin Tarihi

ViBio


Merdan İnstagram: https://www.instagram.com/merdankocaoglu/?hl=tr
2020 itibariyle Çin başta olmak üzere önce Asya’da, sonra dünyanın geri kalanında, son olarak da Türkiye’de hayat durdu. Günde binlerce, yılda ise milyonlarca insanın ziyaret ettiği turistik yerler boş, halkın sohbet edip eğlendiği mekanlar kapalı, sokaklarsa ıssız. Dünya yavaş yavaş sessizliğe gömülüyor.

Corona sadece vücudun değil ülkelerin de yaşam fonksiyonlarına darbe vurdu yani. Geçmişte dünyaya yayılan birkaç virüse daha ev sahipliği yapan Çin’in Wuhan kentinde ortaya çıkan Corona, tahmin edilenden çok daha hızlı yayıldı. Henüz 2020’nin başında ortaya çıkmasına rağmen 3 ay içinde nüfusu 50 milyonun üstünde olan ülkelerin tamamında görüldü.

Virüsle en son tanışan ülke de Türkiye oldu. Ve vaka sayıları artmaya devam ediyor. İtalya ve İran ise Çin’den sonra yayılımın maksimum seviyede olduğu ülkeler. Düşünün, İtalya’da i....


Dün Türkiye YouTube'da En Çok İzlenen Videolar

Bu platformdaki tüm istatistikler ve sıralamalar YouTube API üzerinden alınan bilgiler kapsamında oluşturulmaktadır.

Dün en çok izlenenler listesi günlük olarak 01:00 da yenilenmektedir. Güncel listeyi takipte kalmak için bizi Twitter üzerinden takip edebilirsiniz yada aşağıdaki bölümden günlük E-Mail bültenimize kayıt olabilirsiniz.

En çok izlenen videolar sıralaması şimdilik yalnızca Türkiye özelinde yapılmaktadır.