BERABER BÜYÜYORUZ | KATIL BUTONU DUYURUSU ve AÇIKLAMASI? | NEDEN AÇTIM?

Tolga Yalçın


Kanalı Desteklemek için KATIL BUTONU: https://bit.ly/2xpzUBn

Merhaba dostlar, katıl butonum açıldı. Abone ol butonun yanında ki katıl butonun bastığınızda sizi 1 dakikalık kısa bir video karşılayacak fakat bu videoda daha detaylı anlatmak istiyorum. Çok uzun olmayacak sonuna kadar izlemenizi rica edeceğim.1- Katıl Butonu Nedir?

Katıl Butonu youtube’da izlediğiniz, sevdiğiniz içerik üreticisine destek olmak için aylık olarak düzenli şekilde yapabileceğiniz bir bireysel sponsorluk hizmetidir.2- Türkiye’de olumsuz karşılanabiliyor. Neden?

Türkiye’de genelde para verip karşılığında eline somut bir ürün almadığın her harcama aslında çok fazla sorgulanır. Mesela bir telefona 10000 verebilir ama psikolijik bir danışmanlık hizmetine 400Lirayı çok görür. Havaya atılmış para gibi.
Bu yüzden Patreon, Gofundme ve bu Katıl butonu, bazı insanlar tarafından sanki para dileniyormuş gibi algılanıyor ülkemizde. Bu işi i....


Dün Türkiye YouTube'da En Çok İzlenen Videolar

Bu platformdaki tüm istatistikler ve sıralamalar YouTube API üzerinden alınan bilgiler kapsamında oluşturulmaktadır.

Dün en çok izlenenler listesi günlük olarak 01:00 da yenilenmektedir. Güncel listeyi takipte kalmak için bizi Twitter üzerinden takip edebilirsiniz yada aşağıdaki bölümden günlük E-Mail bültenimize kayıt olabilirsiniz.

En çok izlenen videolar sıralaması şimdilik yalnızca Türkiye özelinde yapılmaktadır.