ARAZİ, EV YAPIMI, AĞIL TÜM MALİYETLER? GÜNEŞ ENERJİSİ ISI POMPASI vs A'dan Z'ye KAÇ PARA TUTTU?

Tolga Yalçın


Sevgili Dostlar, Daha önce hem göç hikayelerinin detaylarını hem de hayvancılık projesi ile inşaat imarı olmayan yere evlerini yasal yollardan nasıl yaptıklarının detaylarını konuştuğumuz sevgili Ziya ile bu sefer bu bölümde A'dan Z'ye maliyetleri konuştuk. Begonvil Çiftliği kaç paraya kuruldu? 14 dönüm arazi ne kadara alındı? 2 katlı betonarme ev inşaatı kaç para tuttu? Ağıl ve gübre çukuru ne kadar tuttu? Kümes, atölye, kamerya ne kadar tuttu?
Ayrıca ekstra olarak solar paneller, ısı pompası üzerine de konuştuk. Aynı zamanda güncel fiyat karşılaştırmaları da yaptık. Bu işlerin yapıldığı dönem beton ve demir fiyatları ne kadardı şimdi ne kadar? Arazi dönüm fiyatı o zaman ne kadardı şimdi ne kadar?
Bu video sayesinde aklında böyle bir proje olan bir kişi kafasında doğru bir yol haritası çıkarabilecek diye düşünüyorum. İyi seyirler...

Ebru&Ziya instagram: https://www.instagram.com/yakabougain/
Bungalov link ....

Dün Türkiye YouTube'da En Çok İzlenen Videolar

Bu platformdaki tüm istatistikler ve sıralamalar YouTube API üzerinden alınan bilgiler kapsamında oluşturulmaktadır.

Dün en çok izlenenler listesi günlük olarak 01:00 da yenilenmektedir. Güncel listeyi takipte kalmak için bizi Twitter üzerinden takip edebilirsiniz yada aşağıdaki bölümden günlük E-Mail bültenimize kayıt olabilirsiniz.

En çok izlenen videolar sıralaması şimdilik yalnızca Türkiye özelinde yapılmaktadır.