"Anne" diyen kuzu gördünüz mü hiç? | Diyalogsuz Rahatlatıcı Köy Videosu

Tolga Yalçın


Sevgili dostlar, sizlerden gelen yoğun istek üzerine, kameramı açıp sizlere kendi yaşamımızda etrafımızda gördüğümüz detayları çekip, hiç bir konuşma koymadan, sadece sizin seyrinize bırakacağım bir video serisine başlıyorum.
Sabah uyandığınızda, işe giderken, işte çok bunaldığınızda ya da stresli bir günün sonunda eve geldiğinizde izleyip belki bir nebze rahatlamanıza ve sakinleşmenize vesile olabilirim diye öngörüyorum.


Video hakkında detaylı bilgi: "Anne" diyen kuzu gördünüz mü hiç? | Diyalogsuz Rahatlatıcı Köy Videosu

Resmen bir insan gibi anne diyen yeni doğmuş bir kuzu, koyunların merada otlaması, kuzuların birbirleriyle oynamaları, toslamayı öğrenmeleri, ot yemeye çalışmaları, dağ ve ova manzaraları, meyve bahçesinde ufak bir tur... Umarım sizlerde çok keyif alırsınız benim gibi :) İyi seyirler dilerimEğer bu videoyu beğendiysen lütfen beğenme tuşuna basarak desteğini göster. Bu v ....

Dün Türkiye YouTube'da En Çok İzlenen Videolar

Bu platformdaki tüm istatistikler ve sıralamalar YouTube API üzerinden alınan bilgiler kapsamında oluşturulmaktadır.

Dün en çok izlenenler listesi günlük olarak 01:00 da yenilenmektedir. Güncel listeyi takipte kalmak için bizi Twitter üzerinden takip edebilirsiniz yada aşağıdaki bölümden günlük E-Mail bültenimize kayıt olabilirsiniz.

En çok izlenen videolar sıralaması şimdilik yalnızca Türkiye özelinde yapılmaktadır.