ANKARA'DAN KÖYE GÖÇ | GRAFİKER ve YÖNETİCİ, ÇİFTÇİ OLDU | YENİ BİR HAYAT

Tolga Yalçın


Ankara'dan Ortaca'nın bir köyüne göçen Canan ve Engin'in göç hikayeleri. "Yeni Bir Hayat" hikayesiyle karşınızdayız. 5 ve 10 yaşlarında 2 tane oğulları ile hayatlarını değiştirme kararı aldılar. Şehrin gürültüsünden, stresinden, trafiğinden ve kaosundan bunalıp, gıda güvenliği kaygılarıyla, çocuklarına daha sağlıklı bir hayat sunmak amacıyla bu göçü gerçekleştirdiler. Tüm riskleri göze aldılar. Bu kararlarının ve hayatlarının tüm detaylarını konuştuk.
Neden köye göç ettiler? Göç etmeden önce ne iş yapıyorlardı? Şu anda nasıl geçiniyorlar? Günleri nasıl geçiyor? Canları sıkılıyor mu? Pişmanlıkları var mı? Şehir hayatından özledikleri neler var? Köy hayatında en çok neyi sevdikleri? gibi başlıca soruların cevaplarını sizlerle paylaştık... Şimdiden iyi seyirler. Umarım size de bir ışık tutar.

Ailenin köy hayatlarını paylaştığı YouTube Kanalları: https://www.youtube.com/channel/UCxB9P ....

Dün Türkiye YouTube'da En Çok İzlenen Videolar

Bu platformdaki tüm istatistikler ve sıralamalar YouTube API üzerinden alınan bilgiler kapsamında oluşturulmaktadır.

Dün en çok izlenenler listesi günlük olarak 01:00 da yenilenmektedir. Güncel listeyi takipte kalmak için bizi Twitter üzerinden takip edebilirsiniz yada aşağıdaki bölümden günlük E-Mail bültenimize kayıt olabilirsiniz.

En çok izlenen videolar sıralaması şimdilik yalnızca Türkiye özelinde yapılmaktadır.