Historik 15: Ekonomik Kriz - Emrah Safa Gürkan

OMNIBUS


#Ekonomi #Kriz #dolar
Cep telefonlarını çıkartıyoruz...

Historik'in yeni bölümünde Emrah Safa Gürkan ile tarihten günümüze ekonomik krizleri, yol açtıkları sosyal ve toplumsal sonuçlarla birlikte değerlendirerek konuştuk. Krizler kapitalizme içkin olgular mıdır, kapitalizm daima krizler yaratacak mı? Kriz teorileri neler, krizleri neden önleyemiyoruz? Tarihte krizlere ekonomistler nasıl cevaplar ürettiler, bu cevapların sosyal sonuçları nelerdi?

Hepsi ve daha fazlası bu bölümde ancak hatırlatmadan geçmeyelim: Emrah Safa Gürkan'ın yeni kitabı Ezbere Yaşayanlar, 10 Ocak'ta tüm dijital ve fiziksel kitapçıların raflarında yerini aldı! Vazgeçemediğimiz alışkanlıklarımızın tarihî arkaplanını çeşitli boyutlarıyla ele alan Ezbere Yaşayanlar'ı kapış kapış tüketen bogomillere çok teşekkür ediyoruz, hala alıp okumamış olanlara ise hemen bu hatadan dönmeleri için bir şans daha tanıyoruz!

0:00 Giriş
0:20 Ezbere mi Yaşaya ....

Dün Türkiye YouTube'da En Çok İzlenen Videolar

Bu platformdaki tüm istatistikler ve sıralamalar YouTube API üzerinden alınan bilgiler kapsamında oluşturulmaktadır.

Dün en çok izlenenler listesi günlük olarak 01:00 da yenilenmektedir. Güncel listeyi takipte kalmak için bizi Twitter üzerinden takip edebilirsiniz yada aşağıdaki bölümden günlük E-Mail bültenimize kayıt olabilirsiniz.

En çok izlenen videolar sıralaması şimdilik yalnızca Türkiye özelinde yapılmaktadır.