NAYS YouTube Kanalı detayları ve istatistikleri

NAYS

Benzer Kanallar

 • Anksiyete ve huzursuzluk hissinin yaygınlaşması pek çok "alternatif" arayışı da beraberinde getirdi. Travmalarının çözümünü "önceki hayatıyla" yüzleşmede arayanların başvurduğu Regresyon Terapisi yaygınlaşıyor. Bilim insanları, nadiren de olsa, bir tür bilinç altı dışavurumu olarak yorumladığı bu deneyimi bir terapi aracı olarak kullanırken, bilimsel olmayan "deneyimciler" de popülerlik kazanmaya ...
 • İlk vakanın birinci yılında, bu bir yılı dışarıda geçirmek zorunda kalanlara, "imkânı" olmayanlara bağlanıyoruz.
 • (BU VİDEO PANDEMİ ÖNCESİNDE ÇEKİLMİŞTİR)

  Yüzyıllardan günümüze uzanan bir kültürün yeni nesil ritüelleriyle buluştuğu nargilecilerde geçen bir İstanbullu hikayesi. No Context İlhami’yle özgürlük, aşk, dostluk, çalışma ve elbette nargile üzerine bir sohbet.
 • ''Motorla giderken ağzınızı açsanız içi hemen kar doluyor.'' diyerek bahsedilen, 6 ay ile 8 ay arasında kış turizmine müsait olan Rize'nin Ovit Dağı'nın şahane hikayesi sizlerle. Türkiye'nin En Uzun Süre Kar Altında Kalan Dağı: Ovit
 • ''Annem evin internetinin kablolarını kesiyordu.'' cümlesinden şampiyonluğa uzanan bir e-spor yolculuğu. Hayalleri, çabaları ve zorlukları konu alan bu güzel hikaye şimdi sizlerle.
  @wtcN @Kendine Müzisyen @Uthenera
 • "Gerçek evim Beşiktaş, özümü burada buldum."

  Bakü, çocukluğundan itibaren Beşiktaş aşkı ve özlemiyle büyüdü. Yakaladığı ilk fırsatta da kendisini "semtin" arnavut kaldırımlarında, stadın ağaçlı yolunda buldu. Beşiktaş için hayatını değiştirdi, sokaklarda kaldı, parklarda, kafelerde uyudu ama vazgeçmedi.

  Beşiktaş için doğduğu, büyüdüğü yerden vazgeçen Bakü'den bitmeyen sevdasının ve kavgasının ...
 • "Bizim zamanımızda böyle miydi diyenler var ama... Sizin zamanınızda değiliz, o zaman bitti.”

  “KGOY” gençlerin artık daha hızlı olgunlaştıklarını ifade eden global bir fenomenin adı. Bugün yeni olanın yarın eskidiği her-şey-çok-hızlı çağının gençlerinin derdi ne?

  Kendileri anlatıyor.
 • Kendilerine tanınmayan özgürlüğü söke söke almaya geliyorlar. Ciddiye alınmadıkları için ciddiye almıyorlar. Şimdiki gençler şöyle, şimdiki gençler böyle diyenlere inat; şimdiki gençler tüm sosyal spektrumu değiştirmeye geliyor.

  Peki bu gençlerin nefesi eski kurulmuş düzeni yıkmaya yetecek mi, yoksa zamanla eleştirdikleri eski nesil kendileri mi olacaklar?

  ''KGOY 18'' 22 Ekim Perşembe akşamı 20:...
 • “Bin lira değil on bin lira ceza kesilse de bu yoldan dönmem!”

  Onlar için modifiye bir hobinin değil, bir yaşam tarzının adı. Cezalara, arabanın fiyatını aşan modifiye işlemlerine rağmen onları bu yoldan döndürmeyen tutku ne?

  Araba Manyakları, şimdi Nays'ta!
 • Arabalarına benzersiz bir tutkuyla bağlı olanların hikayesi Araba Manyakları 8 Ekim perşembe akşamı 20:00'de Nays YouTube kanalında.

  Trendlerden Haberdar Olmak İçin Telegram Kanalımızı Takip Edin!
  https://t.me/naysworks

  Sosyal Medya Hesaplarımızı Takip Edin!
  https://nays.tv
  https://www.instagram.com/naysworks
  https://twitter.com/NaysWorks
  https://www.facebook.com/naysworks

  Söz: Batuhan Yavuz
  Mi...
 • “Genel olarak bayanlar, kadın kadına daha rahat eğleniyor.”

  Neslihan, Reyhan, Kübra ve Seda, hepsi tesettürlü genç DJ’ler. 70’li yıllardan bugüne, tarzı değişen kadın kadına eğlence ihtiyacına cevap veriyorlar. 

  Eğlencenin muhafazakar halini onlardan dinleyin.

  Trendlerden Haberdar Olmak İçin Telegram Kanalımızı Takip Edin!
  https://t.me/naysworks

  Sosyal Medya Hesaplarımızı Takip Edin!
  https://n...
 • “Oğlum ayrılırken yüzüme baktı, o bakışı hiç unutamıyorum, ne olur kilo verin dedi.”
  Okan ve Nurçin Çağlar Datça’ya taşındıklarında obezite seviyesinde kilolu ve pek çok hastalığa sahiptiler.

  Bugün ikisi de kilolarından ve ilaçlardan kurtuldu. Bunu yalnızca yedikleri şeyleri değiştirerek başardılar. Okan ve Nurçin Çağlar çiftinin milyonlarca kişiyi de beraberinde yola çıkardıkları sağlıklı yaşam ...
 • “Gazi" profesyonel devrimciler 12 Eylül’ün 40. yılında anlatıyor: hapishane yıllarından sonra nasıl yeni bir hayat kurabildik?

  Nasıl evlenme teklif edileceğinden telefonla bir yerin nasıl aranacağına, iş bulmaktan arkadaşlık ilişkilerine kadar her şeyi yeniden keşfeden bir kuşağın hikayesini kendilerinden dinleyin:

  Trendlerden Haberdar Olmak İçin Telegram Kanalımızı Takip Edin!
  https://t.me/nays...
 • ''Masum bir gençlikten, işkence görmeye, hapse, keskin nişancılığa, meyhaneciliğe ve en sonunda video yapımına sürüklenen bir hayat…''

  Trendlerden Haberdar Olmak İçin Telegram Kanalımızı Takip Edin!
  https://t.me/naysworks

  Sosyal Medya Hesaplarımızı Takip Edin!
  https://nays.tv
  https://www.instagram.com/naysworks
  https://twitter.com/NaysWorks
  https://www.facebook.com/naysworks

Dün Türkiye YouTube'da En Çok İzlenen Videolar

Bu platformdaki tüm istatistikler ve sıralamalar YouTube API üzerinden alınan bilgiler kapsamında oluşturulmaktadır.

Dün en çok izlenenler listesi günlük olarak 01:00 da yenilenmektedir. Güncel listeyi takipte kalmak için bizi Twitter üzerinden takip edebilirsiniz yada aşağıdaki bölümden günlük E-Mail bültenimize kayıt olabilirsiniz.

En çok izlenen videolar sıralaması şimdilik yalnızca Türkiye özelinde yapılmaktadır.