• Yolda görenler bile "Abi Şahmaran ne zaman?" dediği için bu video kaçınılmazdı. Maalesef videoda da söylediğim gibi uzun zamandır eksikliğini çektiğimiz, Atiye ile bir tık doldurup kalan boşlukta yeller esen fantastik yerli dizi boşluğuna gereken dolguyu yapamadı Şahmaran ve Netflix'in bugüne kadar en düşük puan alan yerli dizisi oldu.

  Belki burdan şunlara da gidersiniz:
  ATİYE İNCELEMESİ: https:/...
 • World of Tanks'i ücretsiz indirmek için link burada: https://tanks.ly/3ZN6Tbd (Videoda bahsettiğim hediyeler için de kod: TANKMANIA)

  En Saçma Hint Dizisi Sahneleri serimiz kesinlikle yapmaktan en keyif aldığım videolardan oluşuyor. Evet bizim dizilerimizden daha saçma ama en azından psikiyatrist kitabından uyanlanmaktansa kendi fantastik dünyalarından uyarlayıp bizi darlamıyorlar. İşte bu sefer d...
 • Kısmetse Olur için video yapmama konusunda bir müddet direndim, aynen programın sadece 1 bölümüne direnebildiğim gibi. Ama en sonunda bu talebe karşılık vermeliydim. Programın yayınlanmadığı son 5 sene içerisinde neler değiştiğini görmek cidden çok acı oldu, sanırım bu yüzden eleştirisi de.

  Diğer videolarımdan dikkatinizi çekebilecekler:
  Yerli Dizi Nasıl Yapılır: https://youtu.be/NyG4Tafi2sE
  Çöp...
 • Reyting için bugüne dek çok şey kullanıldı ama kutuplaşma da yeni başladı. Aynen bir televizyon kanalında karşıt görüşleri yarışma programı formatında kapıştırdıkları gibi, Kızılcık Şerbeti dizisi de toplumu ayrıştırmanın üzerine körükle giti. Umudunuzu kaybetmeyin diye, eski dizilerin tadından olan yeni bir yapımda da bahsettim: Güzel Günler.

  Hala izlemediyseniz, daha önce bahsettiklerimden şunl...
 • Geçtiğimiz günlerde Çöp Adam dizisinde yayınlanan küvet sahnesi çok fazla konuşulmuştu. Hatta bana da Instagram üzerinden o kadar çok mesaj geldi ki sahneyi açıp izledim. Ama insanların tepki gösterdiği konu, asıl göstermeleri gerekenden çok farklıydı. İşte bu videoda yine baldız ve enişte vardırılan ve yine yalılı bir tırnak içi gerçek hikayeyi inceliyoruz, eleştiriyoruz.

  Bu videodan sonra şunla...
 • Netflix'teki Sıcak Kafa dizisi beni cidden şaşırttı. Çünkü Türkiye'de distopik işler de çekilebiliyor olması ve videoda söylediğim konular haricinde uğraşılmış ve çok emek verilmiş bir iş olarak karşımıza çıktı. Ancak bir kısa filme konu olabilecek konuyu bu kadar uzatmalarından dolayı da beynimin dibi tuttu mu tutu. Ay bayılacaaam...!

  Daha önceki videolarımdan şunlar da dikkatinizi çekebilir ben...
 • Altın Menemen Ödülleri için çok hazırlandık, gece gündüz demeden çok çalıştık ve Türkiye'de bir ilki gerçekleştirdik. Çok mutluyum ve gururluyum. Tabi ilklerin günahı olmaz derler. Teknik anlamda, ses ve görüntü olarak eksiklerimiz olsa da, tüm ekip o gecenin heyecanıyla elinden geleni yapmaya çalıştı.

  Bu ödül törenini düzenlerkenki amacımız kimseyi kırmak ya da üzmek değildi. Bir mesaj vermenin...
 • Yerli dizilerdeki klişelerin nasıl ortaya çıktığını ve bir senaristin senaryo yazarken beyninden neler geçtiğini merak ediyorsanız, arkadaşlarla tahmini bir şeyler çektik. İyi seyirler...

  Ayrıca videoda bahsettiğim Trendyol Yemek ile indirimli yemek siparişi vermek ve yedikçe kazanmak için link de burada: https://www.ty.gl/muratsoner_tymeal_fixed_a1_2411


  Daha önce yaptığım videolardan şunlar d...
 • 1 yıl önce duyurduğum Altın menemen Ödülleri'nin ilkini gerçekleştiriyoruz. Bu ödül töreni ile birlikte yılın en sama ve en kötü dizilerine/sahnelerine ödüller vereceğiz ama bu ödülleri sahnede alacak olan kişiler onlara maruz kalan siz olacaksınız.

  İşte bu ödül töreninde bizi eşlik etmek isterseniz, sınırlı sayıda olan biletlere şu linkle ulaşabilirsiniz: https://www.biletix.com/etkinlik/1MSD0/...
 • Daha önce bir türlü incelemeye fırsat bulamadığım Netflix projelerini bir videoda eleştireyim istedim. Cici, Zeytin Ağacı, Andropoz ve Aşıklar Bayramı'ndan bahsedip koleksiyonu tamamlayalım istedim.

  Adresimde TurkNet GigaFiber Var mı?
  https://turk.net/internet-hiz-altyapi-sorgulama?utm_source=influencer&utm_medium=ytvideo-muratsoner&utm_campaign=november7
 • Gecenin Ucunda dizisi ile ilgili gibi görünse de tüm dizi sektörü, yenge ve psikolojik hastalık bağlılığımız ile ilgili videomdur, iyi seyirler.

  Videoda bahsettiğim Trendyol Yemek'ten, yedikçe kazanıp indirimli yemek siparişi vermek isterseniz link işte tam burada: https://www.ty.gl/muratsoner_tygo_fixed_a1_2110


  Sosyal Medya Hesaplarım;
  Twitter: https://goo.gl/oVnQ9J
  Instagram: https://goo.gl/5...
 • Yalı Çapkını dizisi bugüne kadar beni en çok zorlayan, sinirlerimi en çok bozan, eleştirirken sesimi en çok yükselttiğim dizi oldu. İçinde barındırdığı ve bugüne kadar isyan ettiğim her şeyle anlat anlat bitmeyen ve kanalda süre rekoru kıran bir videoya sebep veren dizi zaten sizden de en çok istek alanlardan biriydi.

  Daha önceki videolarımdan şunlar da dikkatinizi çekebilir:

  GELSİN HAYAT BİLDİĞ...
 • Daha önce yaptığımız en saçma sahneler serilerimize bu sefer süper kahramanlarını da ekleyelim istedim. Aslında bu kahramanlar o kadar fazla ki, onlardan bir seri yapacağız. İlk bölümü keyifle izlemeniz dileğiyle...

  Ayrıca videoda bahsettiğim KİMO'yu incelemek ya da sahip olmak isterseniz link işte tam burada: http://www.kimosworld.com

  Ayrıca KİMO'yu %10 indirimle satın almak isterseniz indirim ...
 • Dünyayla Benim Aramda dizisinin eleştirisini yapmadan önce, aslında yabancı bir dizinin videosunu yapacaktım ama bu yapımda öyle bir sahne vardı ki daha fazla dayanamadım. Çünkü Disney Plus'ın bu 2. yerli işinde yerli dizileri eleştiren sahneler de var, her de neredeyse benim kurduğum cümlelerle aynı. O yüzden tebrik ettiğim yerleri olsa da yine gördüklerimi anlatmadan da geçemedim.

  Bir diğer Dem...
 • Tozluyaka dizisini izledikten sonra anladım ki, ben bir kez daha liseli bir diziye daha katlanamayacağım. Yani en azından bu sene, lisenin içinden ejderha da geçirseler, Harry Potter'ı da transfer etseler, yok! Ben bir müddet, ekosenin olduğu İskoç dizisi bile izlemeyeceğim. Çünkü dizilerimizdeki liselerde yaşananlara bu videodakinden daha net tepkimi gösteremezdim.

  Bu arada videoda bahsettiğim T...
 • Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi ile ilgili gelen istekleri daha fazla bekletmek istemedim. Holdingleri bırakıp liselere dadanan yerli dizi sektörümüzün bu yeni klişe bombardımanından bahsetmek istedim. Yaz, romantik, mafya, polisiye aklınıza gelebilecek bütün yerli dizi türlerini bir araya getiren bu yapımı elimden geldiğince objektif bir şekilde anlatmaya çalıştım.

  Eğer bu videoyu izlediyseniz ...
 • Disney Plus'ın ilk yerli dizisi olan Kaçış ile ilgili bir inceleme videosu yapmak için bütün bölümlerinin yayınlanmasını bekledim. Aslında diziye başlarken çok ümitliydim ama ilk 2 bölümünde fenalıklar geçirdim. Ama videoda da dediğim gibi, bu bölümleri atlattıktan sonra biraz daha kendine gelen ve merak uyandıran bir senaryo olsa da, Kaçış bence platformun diğer dizilerinin yarattığı yüksek bekle...
 • Bugüne dek çok yerli diziye maruz kaldım ama Duy Beni, aralarında beni en çok zorlayanlardan biri oldu. İnanın dizideki gençlere uygulanan her şeyi kendi üzerimde hissettim. Buna birileri yönetmenin başarısı diyebilir ama bu kesinlikle reyting ve yayıncılık sisteminin başarısı. Bu tarz sahneleri önceden denetlemeyen, denetleyince sadece para cezasıyla yetinin RTÜK'ün eseri. İzlerken utandığım bu d...
 • Senden Daha Güzel dizisini öncekilerin aynısı deyip anlatmak işin kolayıydı, ben zoru tercih ettim. İşte 2022 yılında incelemesini, daha doğrusu eleştirisini yaptığım ilk yaz dizisi de bu oldu. Bu sefer bir estetik hastanesinde geçen dizimiz yine bir sözleşme eseri bir arada kalmak zorunda kalan ikilinin... vallahi yazarken yoruldum. Zaten videoda uzun uzun anlattım.

  O zaman şimdi şu videomu izle...
 • Mezarlık dizisi daha önce severek izlediğim Kanıt tadında bir dizi olduğu için ilgimi çekti aslında ve videoda da söylediğim gibi bazı konularda başarılı da buldum. Hatta bence Netflix'in bugüne kadar ki en iyi yerli yapımlarından biri. Birce Akalay'ın oyunculuğundan videoda bahsetmedim ama kesinlikle Türkiye'deki en iyi ve en doğal oynayan oyunculardan biri.

  Yine kendisinin yer aldığı KUÇ UÇUŞU...

Dün Türkiye YouTube'da En Çok İzlenen Videolar

Bu platformdaki tüm istatistikler ve sıralamalar YouTube API üzerinden alınan bilgiler kapsamında oluşturulmaktadır.

Dün en çok izlenenler listesi günlük olarak 01:00 da yenilenmektedir. Güncel listeyi takipte kalmak için bizi Twitter üzerinden takip edebilirsiniz yada aşağıdaki bölümden günlük E-Mail bültenimize kayıt olabilirsiniz.

En çok izlenen videolar sıralaması şimdilik yalnızca Türkiye özelinde yapılmaktadır.