GECE POPPY'NİN STRES ÇARKINA BAK

Mendebur Lemur


Herkese merhaba ben Hakan, bugün son günlerde trendlerden düşmek bilmeyen üç mevzu hakkında fikirlerimi aktardığım bir video hazırladım. İlk konumuz stres çarkları veya diğer adıyla fidget spinner ların gördüğü ilgi ve bu ilgiye karşı nesiller arası doğan farklı görüşlerden bahsetmek istedim.

İkinci konumuz I'm Poppy diye bir anda hayatımıza giren ve üzerinden aylar geçtikten sonra izlenme kasmak için illuminatiyle bağlantısını ifşa ettiğini iddia eden bir dünya video ortaya çıkınca saçma sapan bir hale gelen Poppy.

Son olarak ise gece gölgenin rahatına bak şarkısı ile garip bir şekilde popüler olmuş Çağatay Akman'ın telif mevzusu var. Konu birkaç gün içinde öyle bir büyüdü ki, bir de olayın yaşandığı tarih Sensin Benim En Derin Kuyum şarkısından birkaç gün önce yaşanınınca bunun hakkında da konuşmak istedim.

Biliyorum popüler konular hakkında daha fazla video yapmamı istiyorsunuz ama bir şey trend ....

Dün Türkiye YouTube'da En Çok İzlenen Videolar

Bu platformdaki tüm istatistikler ve sıralamalar YouTube API üzerinden alınan bilgiler kapsamında oluşturulmaktadır.

Dün en çok izlenenler listesi günlük olarak 01:00 da yenilenmektedir. Güncel listeyi takipte kalmak için bizi Twitter üzerinden takip edebilirsiniz yada aşağıdaki bölümden günlük E-Mail bültenimize kayıt olabilirsiniz.

En çok izlenen videolar sıralaması şimdilik yalnızca Türkiye özelinde yapılmaktadır.