• Yeni bir toplu paket açılışı bölümündeyiz ve bu sefer hediyeler bir takipçime. Amazon Prime Alışveriş Festivali talihlisi Onur'un hoşuna gidebileceğini düşündüğüm 15 farklı ürün aldım ve bunları Onur'la birlikte değerlendirdik. Tüm ürünlerin online alışveriş linki aşağıda, iyi seyirler!

  Amazon Affiliate Linkler;
  Monster Laptop: https://tem.ag/mendeburlemur29091
  Xiaomi Redmi Buds 3: https://tem.ag...
 • Yeni bir haftalık vlogdayız, bu haftaya mini pc kurulumu ile başladım ardından birkaç hafta önce Almanya'dan aldığım tren modelini yaptım. Yaklaşık 2 gün süren model yapımı bittiğinde bu hafta eve gelen paketlerle büyük bir toplu paket açılışı yaptım, çoğu yeni akvaryum için olan ürünler olsa da arada elektronik ürünler de var. Son olarak evde yaptığım değişikliklerle haftayı tamamladım. Paket açı...
 • World of Tanks’i buradan indirebilirsiniz! - https://tanks.ly/3R5e4Xa
  Bu hafta Cyberpunk temalı motosiklet ve Lamborghini modeli yaptım. Arch Method 143 motosikleti baz alan MOC Cyberpunk temasına sahip, araba ise Lamborghini Terzo Millennio modelini andırıyor fakat o olduğuna emin değilim. Modellerin ikisini de Çin'den online alışveriş ile aldım ve fiyatına göre gayet kaliteliler. İlginizi çektiy...
 • Bu hafta babamla alevli katana yaptık. Diğer kılıç projelerimden farklı olarak bu sefer elektronik hiçbir şey kullanmadan tamamlamak istedim ve kınından çekerken otomatik olarak alev alacak bir katana yapmayı başardım. İyi seyirler!

  Instagram: https://www.instagram.com/mendeburlemur
  Discord: https://discord.gg/lemur
 • Yeni bir haftalık vlogdan selamlar, sonunda stüdyo çekime uygun hale geldi ve kendi evimin tadilatlarına başladım. Sanırım ipin ucunu biraz kaçırdım çünkü evde hiçbir şey kalmadı ve başa döndüm. Ev dekorasyonu ne kadar sürede oturur bilmiyorum ama haftalık vloglarda yapıldıkça görmeye devam edeceksiniz. Hafiften eve başladığım haftaya mini bir paket açılışı ve akvaryum alışverişi ile devam ediyoru...
 • Bu hafta çocukluk hayalim serisinde en büyük K'nex setini yaptım. 3152 parçadan oluşan ve 1.5 metrelik boyu olan fabrika modelini tamamlandıktan sonra izlemesi fazlasıyla eğlenceli. Ürünün online alışveriş linkini aşağıda bulabilirsiniz, iyi seyirler!

  K'nex Setleri Affiliate Linki: https://app.hps.im/d7ct/qb6buov3

  Instagram: https://www.instagram.com/mendeburlemur
  Discord: https://discord.gg/lem...
 • Yeni bir haftalık vlogdayız, bu hafta kısmen taşındım ve aylardır süren iki eve bölünme durumunu büyük ölçüde düzene sokmaya çalıştım. Bu videoda taşınma süreci, yeni arkaplan, yeni ses yalıtım panelleri ve evcil hayvanım Fikri'nin 3.5 aylık halini göreceksiniz. Evde ve stüdyoda kullandığım pek çok ürünün online alışveriş linkini aşağıda bulabilirsiniz, iyi seyirler!

  Evimdeki Ürünler Affiliate Li...
 • Bu hafta Refika'nın Mutfağı kanalından tanıdığımız Refika Birgül'e Çin'den hediyeler toplu paket açılışı videosu ile birlikteyiz. Ürünlerin yarısı mutfak ile ilgili olsa da pek çok farklı ürün de mevcut. İlginizi çeken ürün olursa aşağıda online alışveriş linklerini bulabilirsiniz, iyi seyirler!

  Banggood Affiliate Linkleri:
  Otomatik Mutfak Bataryası: https://ban.ggood.vip/12op8
  (İndirim Kodu: BG5...
 • Bu hafta 3 yıllık bir aranın ardından yeni bir Beyblade bölümüyle birlikteyiz. Bu sefer ultra ağır çekim kamera ile çeşitli maçlar yaptık ve yıllar önce bu seviyede bir kameram olmadığı için telefon kamerası ile çektiğim alevli beyblade bölümünü yeniden çekmek istedim. Beyblade almak isteyenler için aşağıya online alışveriş linki de bıraktım, iyi seyirler!

  Affiliate Link: https://app.hps.im/d7ct/...
 • Bu hafta yıllardır sahip olmak istediğim ultra ağır çekim kamerasını sonunda kavuştum ve kamera ile yapabildiklerimi denediğim bir bölüm hazırladım. Bu kamera ile 1 saniyeyi 17 dakikalık görüntüye çevirmek mümkün ve ortaya çıkan görüntüler fazlasıyla etkileyici. Günlük hayattaki sıradan şeyler bile slow motion olarak izlendiğinde havalı görseller ortaya çıkarıyor, iyi seyirler!

  Instagram: https:/...
 • Bu hafta Limon Tayfa ile yaptığımız kampta çektiğim anormal bir kamp vlogu ile birlikteyiz. 2 gece 3 gün yaptığımız kampta çektiğim rastgele anlardan bir video gibi de düşünebilirsiniz. Limon tayfadaki herkesin kanallarını aşağıda bulabilirsiniz, iyi seyirler!

  Limon Tayfa Kanalları: @Elraenn @RRaenee @Holmes@AhmtGzms @Cordiseps @Baboli

  Instagram: https://www.instagram.com/mendeburlemur
  Discord...
 • Bu hafta Ikea ve Asus ROG işbirliği ile kardeşimin odasını neredeyse komple yeniledim. Pek çok farklı figür ve kendi yaptığım bazı 3d eşyalarla süslediğim odada ek olarak Aura destekli rgb kontrol devresi yaptım ve ortaya en havalı oyuncu odalarından biri çıktı, tüm ürünlerin online alışveriş linklerini aşağıda bulabilirsiniz veya mağazalarda deneyerek de alabilirsiniz. İyi seyirler!

  Ikea ROG Ürü...
 • Bu hafta Tuğkan Gönültaş ve Limon Tayfa ile yaptığımız kampta askeri yemekler yedik. Ek olarak kurutulmuş kanguru eti de denedik. Videodaki herkesin kanalının linkini aşağıda bulabilirsiniz, ayrıca ürünün online alışveriş linkini de bıraktım. İyi seyirler!

  Limon Tayfa Kanalları: @RRaenee @Baboli @Cordiseps @AhmtGzms @Holmes

  Benzer Ürün Affiliate Linki: https://app.hps.im/d7ct/fa1dmucr

  Instagra...
 • Bu hafta Orkun Işıtmak'a Çin'den hediyeler toplu paket açılışı videosu ile birlikteyiz. Orkun'un sevebileceğini düşündüğüm ürünlerin kutusunu birlikte açıyor ve puanlıyoruz. İlginizi çeken ürün olursa aşağıda online alışveriş linklerini bulabilirsiniz, iyi seyirler!

  Banggood Affiliate Linkleri:
  Yazı Tableti: https://ban.ggood.vip/121Ee
  (İndirim Kodu: BGTRHS533)
  Evcil Hayvan Suluğu: https://ban.gg...
 • Yeni bir haftalık vlogla birlikteyiz ve bu sefer stüdyo arka planını büyük ölçüde tamamladım. Finalde öyle bir noktaya geldi ki rahatça ultra rgb yeni stüdyo diyebilirim. Tabii videoda pek çok ürün kullandım ve bu ürünlerin paket açılışını da yaptım, ilginizi çeken ürün olursa aşağıda online alışveriş linkleri var, iyi seyirler!

  Videodaki ürünlerin affiliate linkleri;
  Giydiğim Kıyafetler: https:/...
 • TurkNet Gigafiber Başvurusu: https://bit.ly/turknetlemur
  Bu hafta şimdiye kadar çıkmış en uzun Lego modeli olan 10294 Titanic modelini yaptım ve üstüne 700+ Led kullanarak ışıklandırdım. Bununla da kalmayıp bacalarına buhar modifiyesi ekleyerek bu modele yakışır bir görsellik elde etmeyi başardım. Yapımı için 3 gün, modifiyesi için de 2 günden fazla zaman harcadığım model umarım hoşunuza gider, iy...
 • Xiaomi Mağaza: https://event.mi.com/tr/redminote11series (İndirim Kodu: RedmiNote11)
  Yeni bir haftalık vlogla birlikteyiz, geçen hafta söz verdiğim gibi bu haftaya da chinchilla Fikri ile başlıyoruz. Artık büyümeye başladı ve sevebiliyoruz, düşündüğümden çok daha hızlı bir şekilde elimde durmaya alışması beni şaşırtı. Devam eden günlerde bir mağaza turu yapıyor ve ardından yeni stüdyo için temel ...
 • Yeni bir haftalık vlogla birlikteyiz, bu hafta küçük bir mucize yaşandı ve evcil hayvanım doğurdu. İkisi de mutasyon tür olduğu için yavrularının olma ihtimali epey düşüktü fakat artık minik sevimli bir chinchillamız daha var.
  Ayrıca bu hafta ilginç bir Japon pastası yapmayı denedim, görsel olarak muhteşem olsa da tat olarak çok da mutlu ettiğini söyleyemem ve son olarak yeni stüdyo için aldığım ...

Dün Türkiye YouTube'da En Çok İzlenen Videolar

Bu platformdaki tüm istatistikler ve sıralamalar YouTube API üzerinden alınan bilgiler kapsamında oluşturulmaktadır.

Dün en çok izlenenler listesi günlük olarak 01:00 da yenilenmektedir. Güncel listeyi takipte kalmak için bizi Twitter üzerinden takip edebilirsiniz yada aşağıdaki bölümden günlük E-Mail bültenimize kayıt olabilirsiniz.

En çok izlenen videolar sıralaması şimdilik yalnızca Türkiye özelinde yapılmaktadır.