BEYYMACUN - BABA

KALT


KAMUOYUNA DUYURUMUZDUR:
Sponsoru olduğumuz Dünya Serbest Stil Geviş Getirme Şampiyonası (https://youtu.be/N_3tkxjezC49) süresince yayıncı kuruluş KALT Sports ekibinin kaprisleri ve kadir kıymet bilmezlikleri bu görkemli spor olayına gölge düşürmüştür. Defaatle uyarmamıza rağmen artık üretimden kaldırdığımız Şampiyon Menü'müzü ısrarla talep etmeleri, yayın sırasında lahmacun servisi noktasında sürekli memnuniyetsiz tavırlar takınmaları bardağı taşıran son damla olmuştur. Kişisel çıkarlarını dünyadaki her şeyin üzerinde tutma bağımlısı olmuş bu şahısların hakkımızda üretmiş olduğu spekülasyonlar, ithamlar tamamen gerçek dışıdır. Pislik pislik konuşmalardır.

Beyymacun Gıda San. Tic. Ltd. Şti. Türkiye'nin lahmacun alanında ilk yerli Unicorn Start-Up'ıdır. Unicorn tek boynuzlu bir attır, saçı çok güzeldir, hayali, sevimli bir attır. Sadece alanında başarılı & sektöründe öncü firmalara gözüken b ....

Dün Türkiye YouTube'da En Çok İzlenen Videolar

Bu platformdaki tüm istatistikler ve sıralamalar YouTube API üzerinden alınan bilgiler kapsamında oluşturulmaktadır.

Dün en çok izlenenler listesi günlük olarak 01:00 da yenilenmektedir. Güncel listeyi takipte kalmak için bizi Twitter üzerinden takip edebilirsiniz yada aşağıdaki bölümden günlük E-Mail bültenimize kayıt olabilirsiniz.

En çok izlenen videolar sıralaması şimdilik yalnızca Türkiye özelinde yapılmaktadır.