İş Yerinde Kadın Olmak - Beyaz Yakanın 50 Tonu - Konuk: Ebru Tabak Canikligil - B22

FluTV


İş yerinde kadın olmayı FluTV'nin kadınlarıyla konuşuyoruz: Ebru Tabak Canikligil, Serpil Özcan, Mina Ekeman ve Beyza Kara bize kendi deneyimlerini aktarıyor.

İş yerinde kadın olmanın avantajları, dezavantajları neler? Pozitif ayrımcılığa gerek var mı? Beyaz yakalı dünyada kadınların karşılaştığı zorluklar neler? Cam tavan nedir? Kadın dayanışması çalışma yaşamında geçerli mi? Kadınlar ve erkekler eşit mi değil mi? Kadın-erkek eşitsizliği ne zaman çözülür? Çeşitlilik nedir, neden önemlidir? Evli kadın mı, bekar kadın mı tercih ediliyor? Erkeklerle mi çalışmak daha kolay kadınlar mı? Kadın kadının kurdu mudur? Kadın patron mu daha iyi, erkek patron mu? Kadınları güçlendirme çalışmaları neler? Sosyolojiye göre güç çeşitleri nelerdir? Regl izni olmak zorunda mı? Doğum izni ne kadar olmalı mı? Süper anne sendromu nedir? Kadınlar neden bir sorun çıktığında ağlar? Erkekler neden ağlamaz? İş dünya ....

Dün Türkiye YouTube'da En Çok İzlenen Videolar

Bu platformdaki tüm istatistikler ve sıralamalar YouTube API üzerinden alınan bilgiler kapsamında oluşturulmaktadır.

Dün en çok izlenenler listesi günlük olarak 01:00 da yenilenmektedir. Güncel listeyi takipte kalmak için bizi Twitter üzerinden takip edebilirsiniz yada aşağıdaki bölümden günlük E-Mail bültenimize kayıt olabilirsiniz.

En çok izlenen videolar sıralaması şimdilik yalnızca Türkiye özelinde yapılmaktadır.