İnternet Neden Çekmiyor? - Aydaki Adam: İlker Canikligil - Konuk: İrfan Gürvardar - B53

FluTV


Aydaki Adam'ın konuğu Turknet'in Büyümeden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İrfan Gürvardar.

İnternet hızında modem ne kadar etkili? Türkiye'nin her yerinde fiber bağlantı var mı? Yedek internet hattı gerekli mi? İnternetin kesilmesi aslında neyle alakalıdır? Wifi 6.0 nedir, ne işe yarar? Modemlerin kullanma süresi ne kadardır? Ülkemizde internet pahalı mı? Gigafiber nedir? Yüksek hızlı internet nasıl mümkün olur? Upload hızı nasıl yükseltilir? Dünyadaki internet trendleri neler? Bulut sistemleri ne zaman devreye girecek? İşlemci gücü nedir, ne değildir?

➡ Adresimde GigaFiber var mı?: https://turk.net/internet-hiz-altyapi-sorgulama?utm_source=influencer&utm_medium=ytvideo-flutv&utm_campaign=january11

Türkiye’nin #DoğasıGereğiÖzgür interneti TurkNet’ten daha hızlısı yok! Dünya standartlarında 1.000 Mbps’ye kadar eşit indirme ve yükleme hızlı internet kullanmak varken düşük hızlarla yetinmeyin.

Ayrıcalıklardan ....

Dün Türkiye YouTube'da En Çok İzlenen Videolar

Bu platformdaki tüm istatistikler ve sıralamalar YouTube API üzerinden alınan bilgiler kapsamında oluşturulmaktadır.

Dün en çok izlenenler listesi günlük olarak 01:00 da yenilenmektedir. Güncel listeyi takipte kalmak için bizi Twitter üzerinden takip edebilirsiniz yada aşağıdaki bölümden günlük E-Mail bültenimize kayıt olabilirsiniz.

En çok izlenen videolar sıralaması şimdilik yalnızca Türkiye özelinde yapılmaktadır.