YENİ ÜLKE: Rusya'ya Limuzin ile Giriş Yaptım (Sürpriz Olaylar)

Emre Durmuş


Selamlar, ben Emre Durmuş. 1,5 yıl aradan sonra ilk defa yurtdışına çıktığım Rusya'ya limuzin ile giriş yaptığım video ile karşınızdayım. Saint petersburg Rusya'nın belkide en güzel şehirlerinden bir tanesi. Avrupa'ya en yakın kültür başkenti olan bir şehir olan Peterburg'da beyaz geceleri görmeyi ve aklımda Rusya ile ilgili olan tüm enleri yapmayı hedefliyorum. Rusya vizesi ve Rusya uçak bileti konularında sonunda konuşma yapmıştım ama ses çıkmadığı için koyamıyorum. O bilgileri daha sonra başka videoda anlatabilirim ancak. Yurtdışında üniversite okumak için araştırma yapanlar ikinci videoyu beklesin derim.

Ülkecek zor durumlardan geçerken biraz da olsa size nefes aldırmak ve bu videonun tüm gelirlerini ihtiyaç sahiplerine bağışlamak istiyorum. Rusya seyahatim yangınlar henüz başlamadan olmuştu. O yüzden olaylara kaygısız olduğumu düşünmenizi istemem aksine içim yanıyor. Sevgiler

Rusya'ya gelme amaçlarımdan ....

Dün Türkiye YouTube'da En Çok İzlenen Videolar

Bu platformdaki tüm istatistikler ve sıralamalar YouTube API üzerinden alınan bilgiler kapsamında oluşturulmaktadır.

Dün en çok izlenenler listesi günlük olarak 01:00 da yenilenmektedir. Güncel listeyi takipte kalmak için bizi Twitter üzerinden takip edebilirsiniz yada aşağıdaki bölümden günlük E-Mail bültenimize kayıt olabilirsiniz.

En çok izlenen videolar sıralaması şimdilik yalnızca Türkiye özelinde yapılmaktadır.