Dekorasyonda Bali Stili: Çeşme’de Bir Yazlık

daire


iyi pazarlar! yaz bitmeden Çeşme'de Ilıca'da insanların nesillerdir gittiği yazlıklarının olduğu bir aile semtindeyiz. Nur ve eşi Alpkaan eski bir evi dönüştürererek günümüz mimari ve dekorasyon trendlerini uyguladıkları bir dünya oluşturmuşlar. evdeki renkler, seçilen mobilyalar, oluşturulan atmosfer gerçekten huzur veriyor. ev henüz çok yeni; yeni biten ve yeni taşınılan bir ev. evin özel bir yanı da var, o da; Nur'a mesleği haricinde yeni bir yol açması ve artık eski evleri dönüştürdüğü yeni bir iş kolu da kurmasına sebep olması. biz de ilk kez bu kadar yeni bir evi size anlatıyoruz, o yüzden içerdeki hemen hemen her şey hala ulaşılabilir şeyler. umarız zevkle izlersiniz!

bu arada banyoda gördüğünüz armatürler Vitra'nın Origin modeli, incelemek için: https://www.vitra.com.tr/origin/#

yine banyo duvarındaki terrazzo görünümlü seramikler VitrA'nın CementMix modeli, eğer siz de uygulamak istiyorsanız fikriniz olsu ....

Dün Türkiye YouTube'da En Çok İzlenen Videolar

Bu platformdaki tüm istatistikler ve sıralamalar YouTube API üzerinden alınan bilgiler kapsamında oluşturulmaktadır.

Dün en çok izlenenler listesi günlük olarak 01:00 da yenilenmektedir. Güncel listeyi takipte kalmak için bizi Twitter üzerinden takip edebilirsiniz yada aşağıdaki bölümden günlük E-Mail bültenimize kayıt olabilirsiniz.

En çok izlenen videolar sıralaması şimdilik yalnızca Türkiye özelinde yapılmaktadır.