ÖLMEDEN ÖNCE KEŞKE DAHA ÇOK YAPABİLSEYDİM !

Baykalem


ALASTAIR McAlpine ölümcül hastalıklara yakalanan çocuklarla çalışan bir doktor. Twitter’dan yaptığı paylaşımda ‘Çocuklara hayatta nelerden zevk aldıklarını, hayatlarına neyin anlam kattığını sordum’ deyip aldığı yanıtları sıraladı. Beni en çok etkileyen cevaplar şunlar oldu; herkesin ve özellikle ebeveynlerin öğreneceği çok şey var bu listede:

1- Öncelikle, hiçbirisi keşke daha fazla televizyon izleseydim, Facebook’ta daha fazla zaman geçirseydim falan dememiş. Ya da kavga etmekten zevk aldığını söylememiş.

2- Çoğu evcil hayvanlarından bahsetmiş. “Rufus’u çok seviyorum; komik havlamaları beni güldürüyor”. “Ginny’nin geceleri bana sokulup mırıltılar çıkarmasına bayılıyorum”. “Jake’le sahilde gezdiğimiz zamanlar en mutlu olduğum anlardı”.

3- Çocukların pek çoğu anne babalarından, genelde endişe duyarak bahsediyor. “Umarım annem iyi olur. Üzgün görünüyor”. “Babam endişelenme ....

Dün Türkiye YouTube'da En Çok İzlenen Videolar

Bu platformdaki tüm istatistikler ve sıralamalar YouTube API üzerinden alınan bilgiler kapsamında oluşturulmaktadır.

Dün en çok izlenenler listesi günlük olarak 01:00 da yenilenmektedir. Güncel listeyi takipte kalmak için bizi Twitter üzerinden takip edebilirsiniz yada aşağıdaki bölümden günlük E-Mail bültenimize kayıt olabilirsiniz.

En çok izlenen videolar sıralaması şimdilik yalnızca Türkiye özelinde yapılmaktadır.