BORSADA NASIL PARA KAZANILIR | BAY KALEM

Baykalem


Borsa koronavirüs krizinden dolayı global ölçekteki sert düşüşlerden sonra yatırımcının, özellikle küçük yatırımcıların canın çok ciddi yandığı bir alan oldu. Herkeste bir karamsarlık hali. Kapitalizmin artık yıkıldığı, finansal piyasaların eskisi gibi olmayacağı, borsada para kazanmanın artık çok zor olduğu, şirketlerin çoğunun iflas edeceği, WB’ın bile deli gibi para kaybettiği yerde bizim gibi küçük yatırımcıların kazanmasının bir hayal olacağı söylentileri ve kaybedilen paralar, servetler. Belki de yıkılan ocaklar. Bu söylentilerin bir kısmı belki de gerçekleşecek bilemeyiz ama bence insanın olduğu yerde borsa olacak, hisse senetleri olacak ve iyi şirketlerin hisselerine talep bugün olmasa bile önünde sonunda gelecekte var olacaktır.
Önemli olan bu kötü günlerde geleceğe dair bir stratejiniz, planınız var mı? Risklerinizi minimize ettiniz mi, şirketlerinize güveniyor musunuz, neden aldınız, hisse ....

Dün Türkiye YouTube'da En Çok İzlenen Videolar

Bu platformdaki tüm istatistikler ve sıralamalar YouTube API üzerinden alınan bilgiler kapsamında oluşturulmaktadır.

Dün en çok izlenenler listesi günlük olarak 01:00 da yenilenmektedir. Güncel listeyi takipte kalmak için bizi Twitter üzerinden takip edebilirsiniz yada aşağıdaki bölümden günlük E-Mail bültenimize kayıt olabilirsiniz.

En çok izlenen videolar sıralaması şimdilik yalnızca Türkiye özelinde yapılmaktadır.