Başka bir gezegenden notlar: BADLANDS

Barış Özcan


Yerin üstünde kurulu büyük bir kentte geçirdiğimiz günlerin ardından #80gundeyaridevrialem yolculuğunda yerin altına iniyoruz. Cave of the Mounds bir mağarada görmeyi bekleyebileceğimiz hemen her şeyi sunuyor bize. Sarkıtlar, dikitler, avizeler, kristaller... ve hatta fosiller...

6. Günümüzde #Roadtrip temposunu hızlandırmamız gerektiği için bu mağara dışında hiç durmadan yolumuza devam etmeliyiz. 1243 mil yani 2000 km’dir yoldayız. Maceramızın %90’u önümüzde.

Iowa eyalet sınırını geçtikten sonra South Dakota’daki ilk durağımız Sioux Falls oldu. Amerika'nın yollarında sıkılmak mümkün değil. Her zaman sizi şaşırtacak bir şeyler buluyorsunuz. Saçma sapan şeyler. Uğradığımız mısır sarayı da biraz öyle bir şey.

Büyük kentlerden uzakta bu taşra kasabalarında fazla elektrikli araç olmadığından durakladığımız her yerde meraklı sorularla karşılaşıyoruz. Bizim için farklı kültürlerdeki bu insanlarla ....Video Etiketleri;


Dün Türkiye YouTube'da En Çok İzlenen Videolar

Bu platformdaki tüm istatistikler ve sıralamalar YouTube API üzerinden alınan bilgiler kapsamında oluşturulmaktadır.

Dün en çok izlenenler listesi günlük olarak 01:00 da yenilenmektedir. Güncel listeyi takipte kalmak için bizi Twitter üzerinden takip edebilirsiniz yada aşağıdaki bölümden günlük E-Mail bültenimize kayıt olabilirsiniz.

En çok izlenen videolar sıralaması şimdilik yalnızca Türkiye özelinde yapılmaktadır.