Katarsis | Ece Ronay: Kendimi Korumak Zorunda Olduğumu Çocuk Yaşta Öğrendim!

Bana Göre TV


#Katarsis YouTube’a geri döndü! #GökhanÇınar’ın bu haftaki konuğu #EceRonay. Ece, hepimize hayatta kalma savaşı verdiği çocukluğunu ve büyüme hikayesini anlatıyor.

Ailede gördüğü ağır şiddeti, sokakta geçen ilk gençliğini, yetiştirme yurdu dönemini, yeniden gündeme gelen ergenlik dönemindeki videolarını, gece kulüplerinde çalıştığı dönemi, “fenomen” olma yolculuğunu anlatıyor. Ayrıca, Ben buna sessiz kalamazdım.” dediği ve bir daha da hiçbir yerde anlatmak istemediği #MehmetAliErbil ile yaşadığı olaya son noktayı koyuyor.

Yeni bölüm şimdi YouTube Bana Göre Tv'de yayında!

Ayrıca, her bölümde SMA Hastası bir bebeğimize destek çağrısı yapmaya başlıyoruz. Bu hafta hep birlikte kampanyasına destek olmak istediğimiz bebeğimiz Sevinç Nur İngin. Sevinç Nur yaşasın! Ailesinin valilik onayıyla başlattığı yardım kampanyaya ulaşmak ve destek olmak için Instagram üzerinden https://instagram.com/sma_sevi ....

Dün Türkiye YouTube'da En Çok İzlenen Videolar

Bu platformdaki tüm istatistikler ve sıralamalar YouTube API üzerinden alınan bilgiler kapsamında oluşturulmaktadır.

Dün en çok izlenenler listesi günlük olarak 01:00 da yenilenmektedir. Güncel listeyi takipte kalmak için bizi Twitter üzerinden takip edebilirsiniz yada aşağıdaki bölümden günlük E-Mail bültenimize kayıt olabilirsiniz.

En çok izlenen videolar sıralaması şimdilik yalnızca Türkiye özelinde yapılmaktadır.