• Selamlarsss,

  Ben Ali Biçim. Bugün eski çocuk yıldız Mesut Can Tomay ile verdiğimiz sözü tuttuk. Güzeller güzeli Rus gacılar ile popüler olan kayropraktik adı altında kütleme işine girdik ve her yerlerini kütür kütür kütlettik. Biz çekerken çok eğlendik, umarız sizler de izlerken eğlenirsiniz. Kütür kütür bir video sizlerle, iyi seyirlerssss :)

  MESUT CAN TOMAY'I HİPNOZ ETTİK !
  https://youtu.be/V6...
 • Selamlarssss
  Genshin Impact için indirme linkini bırakıyorum, sizleride oyuna bekliyoruzz:
  https://hoyo.link/d3JwBHAd

  20 Marta kadar 60 Köken taşı ve 5 Yıldız Karakter tecrübesi hediyenizi bu koddan alabilirsinizzz: DAQS9FPX2U35

  #GenshinImpact #GenshinTürkiye @genshinimpact

  Bu videoda sevgili partnerim Mesut Can Tomay ve 2 güzel Rus Hanımefendiyle birlikte üşenmeden 10 bin tl'lik kazı kazan k...
 • Selamlarssss

  Bugünkü videomuza ünlü Hipnotist @KorzayKocak hocamız konuk oldu. Daha önce beni hipnoz etmiş, bu büyük deneyimi sizlerle paylaşmıştık ve yoğun bir ilgi göstermiştiniz. Sizlerden gelen sayısız yorum üzerine bu videoda da sevgili partnerim Mesut Can Tomay'ı hipnoz ettik. Küçük kardeşimizin hipnoz halindeki halleri bizleri korkutup şaşkınlıklar için bıraktı. İyi seyirlerssss...
  Bu muht...
 • Selamlarssss,

  Bu videoda sevgili Rıdvan Abi'ye birbirinden zor sorular sorarak "Yaptım-Yapmadım" çektik. Rıdvan abimizin kız arkadaşı sevgili Mine, Rıdvan abimizin cevaplarını tahmin etmeye çalıştı. Soruduğumuz sorular Rıdvan Abi'yi zorlarken biz çok eğlendik. Umarım sizler de izlerken çok eğlenirsiniz :)
  Herkese mutlu senelerssss :)

  Türkiye'de yapılacak müthiş etkinlikleri kaçırmamak ve oyunu i...
 • Selamlarssss,
  Bugünkü videoda sevgili takipçilerim bir günümü yönetti. Biz çekerken çok eğlendik, umarız sizler de izlerken eğlenirsiniz, iyi seyirlerssss :)

  Türkiye’nin #DoğasıGereğiÖzgür interneti TurkNet’ten daha hızlısı yok! Dünya standartlarında 1.000 Mbps’ye kadar hızlı internet kullanmak varken düşük hızlarla yetinmeyin.
  Adresimde GigaFiber var mı?: https://turk.net/internet-hiz-altyapi-s...
 • Herkese selammss;

  Genshin Impact indirin ve bu büyülü macerada bize katılınssss: https://hoyo.link/c9c5BJAd
  #GenshinImpact #GenshinTürkiye

  @genshinimpact ile iş birlikteliği yaptığımız çok keyifli bir video sizlerle...
  Arkadaşlarını Genshin Impact'e davet ederek muhteşem ödüller kazan: https://hoyo.link/4a3cBHAd

  Bu videoda partnerim, eski çocuk yıldız Mesut Can Tomay'la birlikte en değerli eşy...
 • Selamlarsss

  Bu videoda partnerim Mesut Can Tomay ve sevgili Feride Özdinç'le "Pasta mı, Sahte mi" çektik. Her turda karşımıza birbirine aşırı benzeyen 4 ürün geldi. Fakat bu ürünlerden biri pastaydı. Hangisinin pasta olduğunu bulmaya çalışırken çok zorlandık. Sizce pastaları en çok bulan kim olmuştur?
  Çekerken çok eğlendiğimiz bir video oldu, umarız siz de izlerken eğlenirsiniz :)
  Videomuza konu...
 • Selamlarsss

  Bu videoda sevgili partnerim Mesut Can Tomay ile birlikte sizin de gitmemizi çok istediğiniz Mardin'e gittik ve sokak lezzetlerini denedik. Mardin kahvaltısıyla başlayan lezzet yolculuğumuz reyhan şerbeti, harire kahvesi, cevizli sucuk, döner, pizza ve çeşit çeşit tatla devam etti. Bol yemekli ve eğlenceli bir video sizleri bekliyor, hepinize keyifli seyirler :)

  DİĞER VİDEOLAR

  İZMİT...
 • Selamlarsss

  Bu videoda partnerim Mesut Can Tomay ile birlikte memleketim olan İzmit’e gittik ve İzmit’te yer alan sokak lezzetlerini denedik. Neleri denedik derseniz sabah kelle paça çorbası ile başlayan yemek serüvenimiz tüm gün devam etti ve birbirinden lezzetli yemekler tattık. Bol yemekli ve eğlenceli bir video sizleri bekliyor, hepinize keyifli seyirler :)

  DİĞER VİDEOLAR

  ÜLKELERİN GELENEKS...
 • Selamlarsss
  Bu videoda daha önce çekip çok keyif aldığımız "Kadın Ürünlerini Denedik" videomuzun ikincisini çektik. Önceki videoda denemediğimiz ürünlerini de üzerimizde deneme fırsatı bulduk.
  Çekerken çok eğlendiğimiz bir video oldu, umarız sizler de izlerken eğlenirsiniz :)
  Videomuza konuk olan Şükran Tekeli'ye teşekkür ederiz. Instagram adresi: @sukrantekelibeauty

  DİĞER VİDEOLAR

  TİKTOK REKL...
 • Selamlarsss

  Bu videoda partnerim eski çocuk yıldız Mesut Can Tomay ve sevgili Rıdvan abiyle birlikte ülkelerin geleneksel yemeklerini denedik. Fransa'dan Rusya'ya, Rusya'dan Çin'e, Çin'den Meksika'ya çeşit çeşit yemekler yedik ve ağzımızda bıraktığı tadı anlatmaya çalıştık. Çekerken çok eğlendiğimiz bir video oldu, umarız siz de izlerken eğlenirsiniz :)

  BÜYÜK, ORTA VEYA KÜÇÜK YEMEK YARIŞMASI ! #...
 • Selamlarsss

  Bu videoda partnerim Mesut Can Tomay ve sevgili Feride Özdinç ile birlikte daha önce de keyifle çektiğimiz "BÜYÜK, ORTA, KÜÇÜK" serimizin devamını çektik. Bu videomuzda daha önceki videolardan farklı olarak yemeğini yiyemeyen kişiden her yemek başına Rıdvan Abi için 500 Tl aldık. Hem Rıdvan Abi'yi zengin ettiğimiz hem de eğlendiğimiz bir video oldu, umarım sizler de izlerken eğlenirsi...
 • Selamlarsss

  Bu videoda partnerim, eski çocuk yıldız Mesut Can Tomay'la birlikte Instagram ve Tiktok reklamlarındaki saçma ürünleri denedik. Çeşit çeşit ürün denediğimiz videoda çok eğlendik. Umarım siz de izlerken eğlenirsiniz. İyi seyirler :)

  24 SAAT TÜRK ASKERİ YEMEKLERİNİ DENEDİK !
  https://youtu.be/xWCTMEbqFgc

  📬İletişim: alibicim@welogsocial.com
 • Selamlarsss

  Bu videoda partnerim, eski çocuk yıldız Mesut Can Tomay ve sevgili Rıdvan Abi'yle beraber Türk askeri yemeklerini denedik. Askerlerimizin sırt çantasında, arazide yediği yemek rasyon paketindekindeki yemekleri teker teker pişirdik ve tatlarına baktık. Hem karnımızın doyduğu hem de eğlendiğimiz bir video oldu. Umarım siz de izlerken eğlenirsiniz. İyi seyirler :)

  Unifo’ya ürünleri için...
 • Selamlarsss

  Bu videoda partnerim, eski çocuk yıldız Mesut Can Tomay telefonumda neler olduğuna baktı. Instagram dm’lerimden, kaydedilenlerime, kaydedilenlerimden galerimdeki fotoğraflara kadar... Birçok bilinmeyenim ortaya çıktı. Ofisimizdeki herkes izlerken şaşkınlıklar içinde kaldı, umarım sizler bu kadar şaşırmazsınız. İyi seyirler :)

  RIDVAN ABİ’Yİ YALAN MAKİNESİNE BAĞLADIK !: https://youtu.b...
 • Selamlarssss,

  Bu videoda sevgili Rıdvan Abi’yi yalan makinesine bağladık. Sizlerin ve bizlerin çok merak ettiği soruları sorduk. Rıdvan Abi’nin tüm bilinmeyenlerini öğrendik. Aldığımız cevaplar bizi hayretler içinde bıraktı.
  Umarım sizler de bizim kadar şok olmazsınız.

  24 SAAT 'TE POLE DANCE ÖĞRENDİK !
  https://youtu.be/wAV9teffnY4
 • Selamlarsss

  Bu videoda partnerim Mesut Can Tomay ve Rıdvan abi ile birlikte Pole Dance eğitimi aldık. Eğitmen hocamız Begüm hocanın bize gösterdiği hareketleri yapmaya çalıştık. Bizim için biraz zor olsa da kısa eğitimle bence başarılı olduk.

  İDAM MAHKUMLARININ SON YEMEKLERİNİ YEDİK! #2 w/ : https://www.youtube.com/watch?v=3G0jAObmKGs&t

  📬İletişim: alibicim@welogsocial.com
 • Selamlarsss

  Bu videoda partnerim Mesut Can Tomay ve Murat ile birlikte seri katil idam mahkumlarının son yemek isteklerini bizlerde denedik garip hikayeler garip istekler her yemekte çok şaşırdık ama çok da eğlenceli bir vide oldu, sizlerde izlerken bizim kadar eğlenirsiniz (:

  ASMR GACI OLİMPİYATLARI ! : https://www.youtube.com/watch?v=G6vaFMeCjNk

  📬İletişim: alibicim@welogsocial.com
 • Selamlar, Ben Ali Biçim… Bu videomda sevgili partnerim Mesut Can Tomay ve Feride Özdinç ile birlikte “Kadın Ürünleri Denedik” adlı bir video çektik. Önümüze gelen ürünlerin ne olduğunu tahmin etmeye çalıştık ve her birini denedik. Çekerken aşırı eğlendiğimiz bir video oldu, umarım sizler de izlerken bir o kadar eğlenirsiniz, iyi seyirler...

  İletişim: alibicim@welogsocial.com
  Instagram: https://...
 • Selamlar, bu videoda sevgili partnerim Mesut Can Tomay, Rıdvan Abi, Halil Söyletmez ve Alirıza bey ve Tolga bey ile birlikte arabadan elini son çeken kazanır çektik aşırı eğlenceli bir video oldu biz çekerken çok eğlendik umarım sizlerde izlerken bir o kadar eğlenirsiniz, iyi seyirler...

  İletişim: alibicim@welogsocial.com
  Instagram: https://www.instagram.com/alibicim

Dün Türkiye YouTube'da En Çok İzlenen Videolar

Bu platformdaki tüm istatistikler ve sıralamalar YouTube API üzerinden alınan bilgiler kapsamında oluşturulmaktadır.

Dün en çok izlenenler listesi günlük olarak 01:00 da yenilenmektedir. Güncel listeyi takipte kalmak için bizi Twitter üzerinden takip edebilirsiniz yada aşağıdaki bölümden günlük E-Mail bültenimize kayıt olabilirsiniz.

En çok izlenen videolar sıralaması şimdilik yalnızca Türkiye özelinde yapılmaktadır.